Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Marsz dla Życia i Rodziny

10 czerwca 2018 17:00

| Darmowy
marsz_dla_zycia_i_rodziny Racibórz

Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w Polsce już od 13 lat. Mają na celu stworzyć okazję do publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci.

Biskup Opolski serdecznie zaprasza wiernych całej diecezji, ale także kapłanów i osoby życia konsekrowanego, do zamanifestowania publicznej wdzięczności za życie, które jest darem Boga, a także do radosnego świadectwa prawdzie o świętości każdej rodziny i każdego życia ludzkiego szacunku. Okazją ku temu są Marsze dla Życia i Rodziny, które w czerwcu przejdą ulicami wielu polskich miast pod hasłem nawiązującym do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości:”Polska rodziną silna”.

Marsz dla Życia i Rodziny w Raciborzu w niedzielę 10 czerwca o godz. 17.00 wyruszy z kościoła Matki Bożej i przejdzie do parafii św. Mikołaja, gdzie ok. godz. 18.00 rozpocznie się 2. Koncert Uwielbienia, który poprowadzą artyści i muzycy Opolskiego Koncertu Uwielbienia. Więcej o marszach w innych miejscowościach diecezji można przeczytać na stronie KLIK

oprac./A/

fot. Parafia Matki Bożej Racibórz

Szczegóły

Data:
10 czerwca 2018
Czas:
17:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Kościół Matki Bożej
ul. Jana Pawła II 6
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
(+48) 32 415 50 06
Strona internetowa:
http://www.mb-raciborz.pl/

– reklama –