Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

„Mindfulness na co dzień” na Zamku Piastowskim 18 lipca

18 lipca 13:00

| 20zł
spokoj gory

Podczas warsztatów będzie można poznać tajniki treningu pokonywania codziennych trudności.

Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza na warsztaty, na których będzie można odnaleźć siłę wewnętrznego spokoju. „Mindfulness na co dzień” – to tytuł warsztatu, który poprowadzi certyfikowany trener mentalny Jakuba B. Bączka, sportowiec, nauczyciel jogi i pływania – Patrycja Chomiczewska.

Bilety w sprzedaży w cenie 20 zł do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2, od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-18:00.

Do kogo adresowane jest to spotkanie? Do sportowców, rodziców, menadżerów, seniorów itp., czyli podsumowując do każdego mieszkańca powiatu.

– Każdy z nas doświadcza w życiu różnych chwil. Niektóre są piękne, inne radosne, a jeszcze inne wyprowadzają nas z równowagi i zaburzają spokój. Jednak klucz do wewnętrznego spokoju leży w nas samych, nie w sytuacjach zewnętrznych. Zachować spokój w sytuacji, kiedy nie układa się po naszej myśli, podczas nieprzewidzianych sytuacji czy ważnych wydarzeń sportowych, biznesowych czy osobistych, to wyjątkowa umiejętność. Korzyści udziału w warsztacie: nauczysz się, jak zarządzać stresem, jak poradzić sobie z szalejącymi emocjami czy jak czerpać radość z dnia codziennego; wzbudzisz w sobie więcej akceptacji dla tego, co przynosi życie; doświadczysz mocy wewnętrznego uśmiechu (techniki oddechowe, mindfulness, wizualizacja, joga); nauczysz się, w jaki sposób dbać o siebie, by doświadczać więcej spokoju; poznasz techniki wybitnych sportowców, aby zachować spokój przed najważniejszymi zawodami – zapowiadają organizatorzy.

Patrycja Chomiczewska to założycielka Hobby Sport, wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich oraz uczestniczka mistrzostw świata w biegach górskich na Alasce. Ma 2 dzieci, szczęściara z wyboru.

fot. pexels.com
oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
18 lipca
Czas:
13:00
Koszt:
20zł
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –