Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Odra SUP CUP w Raciborzu 4-6 września

4 września - 6 września

Odra SUP CUP to kolejne regaty SUP wpisane do światowego rankingu imprez. – Regaty w Raciborzu w tym roku przygotowywane zostaną na jeszcze wyższym poziomie, a zawodnicy będą walczyli w konkurencjach Pro i Amator – zapowiada RTW.

W dniach 4- 6 września rozegrane zostaną regaty Odra SUP CUP. Już po raz drugi do Raciborza przyjadą zawodnicy i zawodniczki z Polski oraz z zagranicy. Tuż po ogłoszeniu decyzji o organizacji regat swój udział zgłosili reprezentanci z Polski i sąsiadujących krajów. – Mamy nadzieję, że na 2 edycji Odra SUP CUP będziemy mogli zobaczyć zawodników z całej Polski z jeszcze większą frekwencją. Mamy zapewnienia z Niemiec, Hiszpanii, Czech, którzy także wyrazili zainteresowanie uczestnictwem w regatach. Wszystko jednak uzależnione jest od rozwoju sytuacji związanej z COVID 19. Odra SUP CUP wpisuje się w kalendarz wydarzeń sportowych W Polsce jako jedyna impreza organizowana na rzece Odrze, tuż pod zaporą największego zbiornika przeciwpowodziowego w Polsce – zapowiadają organizatorzy – Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie.

W tym roku organizator zaprasza w piątek 4 września na warsztaty, a zawodników na oficjalny trening przed regatami, które odbędą się w sobotę i niedzielę. Planowane jest rozegranie trzech konkurencji: w sobotę odbędą się sprint i wyścig techniczny, a w niedzielę – wyścig długodystansowy, a także dodatkowe atrakcje przygotowane z głównym sponsorem regat. Zawodnicy będą walczyli w konkurencjach Pro i Amator.

Już wkrótce ogłoszony zostanie regulamin i ruszy platforma z rejestracją.

oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
4 września
Koniec:
6 września
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/238772171133950

Organizator

Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/RaciborskieTowarzystwoWioslarskie/

– reklama –