Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Piknik modelarski w Raciborzu 8 września

8 września 2019 10:00

| Darmowy
XI Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu

Jak co roku można będzie zobaczyć setki modeli latających, efektowne pokazy pilotażu i bitwę powietrzną z pokazem pirotechnicznym.

8 września o godz. 10:00 Raciborskie Stowarzyszenie Skrzydlaty Racibórz zaprasza na XII Raciborski Piknik Modelarski, który odbędzie się na wałach przeciwpowodziowych wzdłuż ul. Drzewieckiego w dzielnicy Obora.

Parking dla widzów zlokalizowany jest na terenie centrum handlowego Auchan. Organizatorzy proszą o nieparkowanie wzdłuż ul. Drzewieckiego w Oborze, a co za tym idzie – utrudnianie ruchu w tym rejonie.

Wsparcie miasta, powiatu, lokalnych firm oraz dwunastoletnie doświadczenie zaowocowało tym, iż jest to obecnie jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Jak co roku można będzie zobaczyć setki modeli latających, efektowne pokazy pilotażu i bitwę powietrzną z pokazem pirotechnicznym. Zaplanowano też mnóstwo innych atrakcji.

Gościem specjalnym będzie kapitan Dariusz Kulik, który prowadzi bardzo popularny w internecie kanał o tematyce lotniczej „Turbulencja”, w którym wyjaśnia wiele zagadnień związanych z lotnictwem. Podczas nagrywania pierwszego filmu o raciborskich modelarzach sam zaraził się tą pasją i kiedy tylko czas mu na to pozwala, aktywnie spędza czas na raciborskim lotnisku modelarskim.

Raciborscy modelarze ze stowarzyszenia „Skrzydlaty Racibórz” są dumni, mając w swoich szeregach kapitana Airbusa A320, wzajemna wymiana doświadczeń sprzyja rozwojowi pasji, jaką jest latanie.

Będąc niedawno w domu, kapitan Dariusz Kulik nakręcił kolejny odcinek o raciborskich modelarzach.

piknik modelarski raciborz

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
8 września 2019
Czas:
10:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2416103092012465/

Organizator

Raciborskie Stowarzyszenie Lotnicze Skrzydlaty Racibórz
Telefon:
+48 783 74 22 44
Email:
mlysakowski@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
www.skrzydlaty-raciborz.pl

Miejsce

Wały nad kanałem Ulga w Raciborzu
Drzewieckiego
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –