Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Piknik na Grodzie w średniowiecznej osadzie w Raciborzu 21-23 sierpnia

21 sierpnia - 23 sierpnia

| Darmowy
X Raciborski Festiwal Średniowieczny

Drengowie znad Górnej Odry zapraszają drużyny odtwórców, rzemieślników oraz artystów, a przede wszystkim mieszkańców Raciborza i okolic do wspólnej zabawy na Raciborskim Grodzie w Arboretum Bramy Morawskiej.

Ponieważ udało się zorganizować w tym roku XI Raciborskiego Festiwalu Średniowiecznego, Drengowie znad Górnej Odry na osłodę przed przyszłoroczną imprezą proponują Piknik na Grodzie ze średniowieczem w tle. Zapraszają drużyny odtwórców, rzemieślników oraz artystów, a przede wszystkim mieszkańców Raciborza i okolic do wspólnej zabawy na Raciborskim Grodzie w Arboretum Bramy Morawskiej.

Dla rekonstruktorów impreza jest zlotem drużyn wczesnośredniowiecznych, na którym bez szczegółowego godzinowego programu pobawią się we wspólnym gronie. Organizatorzy zapewniają: miejsce pod obóz, drzewo na opał, dostęp do toalet i wody. Zgłoszenia należy wysyłać na [email protected]

Dla publiczności obozowisko średniowieczne będzie otwarte dla zwiedzających po wyznaczonych ścieżkach, na sobotę zaplanowany jest trzygodzinny program gier i zabaw dla dzieci.

Uczestnictwo w imprezie oznacza zaakceptowanie regulaminu dostosowanego do panującej sytuacji epidemiologicznej, ze względu na dynamikę zmian w przepisach regulamin zostanie opublikowany do 1 tygodnia przed imprezą.

oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
21 sierpnia
Koniec:
23 sierpnia
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3153137391419539/

Organizator

Drengowie znad Górnej Odry
Telefon:
660 612 940
Strona internetowa:
www.drengowie.pl

Miejsce

Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu
Markowicka 17
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 44 05
Strona internetowa:
http://www.arboretum-raciborz.com.pl

– reklama –