Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Piotr Stelmach i Leszek Biolik o Grzegorzu Ciechowskim w raciborskiej bibliotece

23 stycznia 2019 18:00

spotkanie w biblitoce raciborz

Pierwsze spotkanie w 2019 roku odbędzie się w towarzystwie prezentera Programu Trzeciego Polskiego Radia Piotra Stelmacha i muzyka zespołu Republika – Leszka Biolika.

Piotr Stelmach – dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia, gdzie prowadzi znane audycje m.in.: Myśliwiecka 3/5/7, Polski Top Wszech Czasów, Akademia rozrywki, Muzyczna poczta UKF oraz Program alternatywny. Był współorganizatorem festiwalu Off Festival oraz serii koncertów Męskie Granie. W czerwcu 2018 roku ukazała się jego pierwsza książka „Lżejszy od fotografii. O Grzegorzu Ciechowskim”.

Leszek Biolik – znany przede wszystkim ze współpracy z ostatnim składem zespołu Republika, z którym nagrał m.in. album „Siódma pieczęć”. Związany muzycznie m.in. z zespołami Wilki, Maanam czy T Love.

Spotkanie będzie połączone z promocją książki „Lżejszy od fotografii. O Grzegorzu Ciechowskim” – w której redaktor radiowej Trójki prowadzi swoją opowieść od 2001 roku – od wiadomości o nagłej śmierci Ciechowskiego, cofa się do kolejnych etapów kariery i życia osobistego artysty, aż po dzień narodzin.

Datę spotkania zmieniono na 23 stycznia.

/oprac. kc/

Szczegóły

Data:
23 stycznia 2019
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –