Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

„Podróż przez fantastyczną krainę” w raciborskiej bibliotece 26 kwietnia

26 kwietnia 2019 09:00

| Darmowy
dzien ksiazki biblioteka raciborz

Biblioteka zaprasza uczniów klas V-VII szkół podstawowych z Raciborza i powiatu raciborskiego do udziału w turnieju w ramach Światowego Dnia Książki.

26 kwietnia raciborska biblioteka zaprasza uczniów klas V-VII szkół podstawowych z Raciborza i powiatu raciborskiego do udziału w turnieju pod hasłem „Podróż przez fantastyczną krainę” w ramach Światowego Dnia Książki.

W turnieju mogą brać udział czteroosobowe drużyny zgłoszone przez szkoły. Organizatorzy oczekują od uczestników znajomości treści książek: „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J. R. R. Tolkiena i „Władca Lewawu” Doroty Terakowskiej, zdolności aktorskich niezbędnych do przygotowania 10-15 minutowej scenki teatralnej opartej na treści wcześniej wybranej przez drużynę książki oraz zdolności plastycznych.

Aby zgłosić drużynę do turnieju, należy do 17 kwietnia dostarczyć do Eureki – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kasprowicza 12) lub przesłać na adres e-mail [email protected] wypełniony formularz zgłoszenia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 32 415 37 24 wew. 26. Konkurs odbędzie się w piątek 26 kwietnia w godz. 9:00-13:00.

Regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne na stronie www.biblrac.pl.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
26 kwietnia 2019
Czas:
09:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –