Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Podsumowanie śniadań biznesowych w Subregionie Zachodnim w Rydułtowach 28 czerwca

28 czerwca 2019 08:30

| Darmowy

Oprócz firm małych i dużych organizatorzy zapraszają również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

28 czerwca o godz. 8:30 w Rydułtowskim Centrum Kultury odbędzie się podsumowanie śniadań biznesowych dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego.

Podsumowanie będzie miało miejsce w ramach integracji środowiska biznesowego i samorządowego oraz lokalnych środowisk. Oprócz firm małych i dużych organizatorzy zapraszają również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

Koncepcję integracji gospodarczej, której jedną z odsłon są śniadania biznesowe, wspierają: Urzędy Miast Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Rybnika, Żor, Gminy Gorzyce, Godów, Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim, Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego, Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Program:
8:30 Podsumowanie śniadań w Subregionie Zachodnim – K. Dybiec (10 minut)
8:40 Prezentacja Programu Integracji w Subregionie Zachodnim (osie priorytetowe) – I. Burek, K. Dybiec (30 minut)
9:10 Efekt działań grup Silesia Team – Bartosz Śliwiński ( 10 minut)
9:20 Ankieta (10 minut)
9:30 Zakończenie

Rejestracja na stronie: evenea.pl/imprezy/konferencje/rydultowy/podsumowanie-sniadan-w-subregionie-zachodnim-227794/?source=directory

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
28 czerwca 2019
Czas:
08:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS
ul. Strzelców Bytomskich 9a
Rydułtowy, Śląskie 44-280 Polska
+ Google Map

– reklama –