Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Premiera książki „Kobiety ze Śląska” 23 listopada

23 listopada 2018 18:00

Katarzyna Siwczyk książka Kobiety ze Śląska

23 listopada (piątek) odbędzie się premiera książki „Kobiety ze Śląska” połączona ze spotkaniem autorskim. Katarzyna Siwczyk – autorka książki – od urodzenia mieszka w Rudach.

„Kobiety ze Śląska”
Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie, a także zdobyć autograf i specjalną dedykację.
Książka prezentuje dziesięć wywiadów ze znanymi kobietami ze Śląska. Każda osiągnęła wielki sukces. Piosenkarki Anna Wyszkoni, Katarzyna Groniec i Kasia Moś, Miss Polonia Karina Wojciechowska, aktorka Jolanta Fraszyńska, bizneswoman Marta Frank, pisarka Anna Dziewit-Meller, prezenterki i dziennikarki Agnieszka Hyży i Anna Popek oraz finalistka Master Chefa Kinga Paruzel – wszystkie bohaterki tej książki podkreślają, że Śląsk zajmuje w ich sercu ważne miejsce. Dziesięć niezwykłych rozmów, dzięki którym poznasz bliżej śląskie kobiety sukcesu.

Katarzyna Siwczyk
Jest autorką bloga Kobieta ze Śląska, dziennikarką i redaktorką, przez kilka lat związana z Dziennikiem Zachodnim i Agencją Reklamowo-Wydawniczą Vectra. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i politologii na Uniwersytecie Śląskim. Od urodzenia mieszka na Śląsku, w Rudach.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 w Restauracji Cysterskiej w Rudach. Na wszystkich gości czeka słodki poczęstunek ufundowany przez firmę MIESZKO.

oprac. /kc/

 

Szczegóły

Data:
23 listopada 2018
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Restauracja Cysterska w Rudach
Cysterska 3
Rudy, śląskie 47-430 Polska
+ Google Map

– reklama –