Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Promocja 31. „Almanachu Prowincjonalnego” w ogrodzie DK Strzecha 4 lipca

4 lipca 19:00

| Darmowy
Promocja 30. Almanachu Prowincjonalnego

– Przed nami pierwsze po bardzo długiej przerwie spotkanie na żywo! Na pierwszy ogień idzie najnowszy, 31. numer „Almanachu Prowincjonalnego”. Przyjdź, posłuchaj, zabierz do domu pismo, które jest jednym z artystycznych znaków firmowych Raciborza w Polsce! – zachęca RCK.

4 lipca o godz. 19:00 w ogrodzie Domu Kultury Strzecha odbędzie się promocja 31. numeru „Almanachu Prowincjonalnego”. – Zachęcamy do spotkania z redaktorami i autorami półrocznika, który wchodzi w drugie piętnastolecie. „Almanach Prowincjonalny” w ciągu wielu lat współpracy pozyskał sobie uwagę wiernych czytelników oraz udział wielu znakomitych pisarzy, poetów i tłumaczy. W najnowszym numerze do tej stawki dołączył jeden z najwybitniejszych polskich historyków, prof. Andrzej Nowak – zaprasza RCK.

W spotkaniu promocyjnym, które po raz pierwszy, z powodów pandemii, odbędzie się bez wybitnego autora z zewnątrz, wezmą udział: Anna Jegerska-Michalska, Jerzy Dębina, Jacek Molęda oraz współtwórca półrocznika, Janusz Nowak. Gospodarzami spotkania będą: Joanna Maksym-Benczew, dyrektor RCK oraz Marek Rapnicki, redaktor naczelny pisma.

Muzycznie przybyłym wieczór umili recital Joanny Skowyry, która wykona utwory w aranżacji Adama Jarzmika.

31. numer „Almanachu Prowincjonalnego” został wydany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
4 lipca
Czas:
19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Strona internetowa:
http://rck.com.pl

– reklama –