Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Przebudzenie vol. 2 – Era Nowych Kobiet na Zamku Piastowskim 17 kwietnia

17 kwietnia 2019 16:00 - 19:45

Era Nowych Kobiet w Raciborzu

Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to klub skierowany głównie do kobiet, który ma na celu wspierać je w budowaniu poczucia własnej wartości.

Projekt Ery Nowych Kobiet rozgościł się w Raciborzu na dobre. Drugie wydarzenie z tego cyklu odbędzie się w środę 17 kwietnia w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Organizatorem imprezy są Liderki Ery Nowych Kobiet w Raciborzu. W programie przewidziano moc atrakcji, motywacji i inspiracji.

era nowych kobiet raciborz

Program:

16:00 – Rozpoczęcie
16:15 – „Zdrowie, a Era Nowych Kobiet” – Anna Jadwiga Cieśla (Jadźka) i Ewelina Cynar (Ewcia)

– Anna Jadwiga Cieśla czyli Jadźka – przedsiębiorca, blogerka. Wyznaje zasadę, że w życiu wszystkiego idzie się nauczyć, kiedy wiemy czego chcemy. Prywatnie od 11 lat żona Jana oraz mama Juli i Agaty. Studentka 5 roku Instytutu Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego, absolwentka Master Business Training Rowińska Business Coaching. Pasjonatka rozwoju osobistego i stawiania sobie ciągłych wyzwań.

– Ewelina Cynar czyli Ewcia – przedsiębiorca, blogerka. Pasjonatka życia, od ponad roku pasjonatka rozwoju, uczestniczka wielu kursów i szkoleń dotyczących rozwoju osobistemu. Dodatkowo koncentruje się na wsparciu i inspiracji innych kobiet, by pokazać im, że można od życia chcieć czegoś więcej. Jej motto to: „Miej odwagę podążać za sercem i intuicją. One już wiedzą, kim naprawdę chcesz się stać” – Steve Jobs. Dodatkowo autorki bloga: jadźka i ewcia.pl oraz Fanpage Jadźka i Ewcia.

17:00 – „Racjonalnie czyli jak…- dieta dla zdrowia” – Patrycja Szewczyk – Nagietowicz

Absolwentka dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Posiada zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób żywieniowo -zależnych. Do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, uwzględniając jego stan zdrowia, potrzeby, a także upodobania kulinarne. Diety przygotowane dla Pacjentów uwzględniają: choroby przewlekłe, rodzaje zażywanych leków, indywidualne upodobania, możliwości finansowe, aktywność fizyczną, produkty żywnościowe łatwo dostępne na polskim rynku. Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w licznych konferencjach i kursach.

17:45 – Przerwa kawowa, Networking

18:15 – „Masz tę moc w sobie – czyli o treningu mentalnym dla kobiet” – Patrycja Chomiczewska

Przedsiębiorca, sportowiec, trener mentalny, nauczycielka jogi i pływania, autorka książek, blogerka. Od 10 lat właścicielka firmy HOBBY SPORT pływanie, nurkowanie, fitness, trening oraz jedna z założycielek spółki MentalSpa Chomiczewska i Kud. Prezes stowarzyszenia HOBBY SPORT – klubu pływackiego dzieci i młodzieży. Trener Mentalny wychodzący spod skrzydeł Jakuba B. Bączka. Prowadzi wykłady motywacyjne oraz warsztaty treningu mentalnego dla dzieci, młodzieży , dorosłych oraz sportowców. Utytułowana sportsmenka. Wielokrotna mistrzyni Polski w biegach długich i górski. Uczestniczka mistrzostw świata w biegach górskich na Alasce. Żona i mama dwójki wspaniałych dzieci Jakuba i Liwi. Uwielbia wywracać świat do góry nogami, jej ulubiona asana to stanie na głowie. Jej motto życiowe to „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Opowie Wam dziś skąd czerpać wewnętrzną siłę i jak ważne jest dla każdej kobiety, aby pracować nad budowanie pewności siebie. Na przykładzie własnej historii pokażę , że każda z kobiet Ma Tę MOC i może ją w sobie odnaleźć.

19:00 – „Dieta i trening w chorobach tarczycy” – Magdalena Kopel

Od lat związana ze sportem, z wykształcenia prawnik i specjalista ds. żywienia z zakresu dietetyki klinicznej. Trener sportów siłowych i instruktor fitness, w tym jogi i pilates. Prelegentka konwencji i szkół dla trenerów personalnych i instruktorów fitness. Z radością prowadzi edukację żywieniową indywidualną i grupową dla ludzi w każdym wieku. Działa w projekcie Paszport Zdrowia organizując cykliczne wykłady o żywieniu w jednostkach chorobowych oraz organizuje wyjazdy grupowe sportowo-mentalne. Samodzielnie powodzeniem prowadzi Poradnię Żywienia w Raciborzu specjalizując się w żywieniu klinicznym w chorobach tarczycy, insulinooporności, cukrzycy i zespole metabolicznym. Na zajęciach grupowych prowadzonych w klubie BrooklynGym łączy ulubioną jogę, pilates i trening funkcjonalny. Nie przestaje się rozwijać, biorąc udział w licznych konwencjach, szkoleniach i e-learningu oraz studiuje w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Prywatnie mama, fanka slow life oraz kuchni fusion i wegetariańskiej.

Od 12:00 możliwość badania w Mammobusie. Do tego badanie wzroku Doktor Marchewka, porada osobistej stylistki Grażyna Frączek Osobista Stylistka i brafiterki Salon BiustiQ Rybnik

Całość poprowadzi Adam Krzyżanowski – właściciel firmy LuckyMind – consulting. Pracuje i propaguje ideę Work-Life balance. Mąż i tata dwóch wspaniałych córek. Triathlonista i maratończyk. Zdobywca Korony Maratonów Polski. Jest Absolwentem Master Business Training oraz Akademii Trenera prowadzonej przez Kamilę Rowińską. Prowadzi blog i Fanpage PoProstuZacznij.com. Uwielbia zdrowy i świadomy styl życia. Uczy ludzi aktywnego, świadomego i zdrowego życia!

Oprawa muzyczna: Lurox
Oprawa techniczna: Natalia Grzeszata

przebudzenie_vol_2__nowa_energia

/Zamek Piastowski w Raciborzu publ. c/

Szczegóły

Data:
17 kwietnia 2019
Czas:
16:00 - 19:45
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –