Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Przebudzenie vol. 3 – „Kobieta z pasją” na Zamku Piastowskim 29 maja

29 maja 2019 17:00 - 20:00

era-nowych-kobiet-16

Kolejne wydarzenie organizowane przez Liderki Ery Nowych Kobiet w Raciborzu odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim.

Harmonogram:

17:00 – Rozpoczęcie Jadźka i Ewcia „Era Nowych Kobiet” + gość specjalny;
17:30 – Grażyna Frączek „Od inżyniera do osobistej stylistki”;
18:00 – Przerwa kawowa;
18:30 – Niespodzianka;
18:45 – Alina Luterek – „Kobieta z KLASĄ”;
19:15 – Patrycja Chomiczewska i Marzena Kud – Mental Spa „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać – pasja czyni piękną”;
20.00 – Zakończenie.

Jadźka i Ewcia
Anna Jadwiga Cieśla czyli Jadźka – przedsiębiorca, blogerka. Wyznaje zasadę, że w życiu wszystkiego idzie się nauczyć, kiedy wiemy czego chcemy. Prywatnie od 11 lat żona Jana oraz mama Juli i Agaty. Studentka 5 roku Instytutu Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego, absolwentka Master Business Training Rowińska Business Coaching. Pasjonatka rozwoju osobistego i stawiania sobie ciągłych wyzwań.

Ewelina Cynar czyli Ewcia – przedsiębiorca, blogerka. Pasjonatka życia, od ponad roku pasjonatka rozwoju, uczestniczka wielu kursów i szkoleń dotyczących rozwoju osobistemu. Dodatkowo koncentruje się na wsparciu i inspiracji innych kobiet, by pokazać im, że można od życia chcieć czegoś więcej. Jej motto to: „Miej odwagę podążać za sercem i intuicją. One już wiedzą, kim naprawdę chcesz się stać” – Steve Jobs.

Dodatkowo:
Autorki bloga: jadźka i ewcia.pl oraz Fanpage Jadźka i Ewcia – możecie je znaleźć na Facebooku i Instagramie. Liderki Ery Nowych Kobiet w Raciborzu, współpracujące z Joanną Przetakiewicz.

Alina Luterek
Szkoła Dobra rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2018 roku. Powstała z inicjatywy rodziców i nauczycieli, którzy pragną zmiany w podejściu do procesu nauczania. Tak zrodził się pomysł, by stworzyć szkołę, która idzie z duchem czasu. Szkołę, która łamie schematy, stawia na kreatywność i twórczy rozwój. I właśnie taka jest Szkoła Dobra! To miejsce, w którym dzieci mają głos.

MentalSpa Chomiczewska & Kud
„Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać – pasja czyni piękną”

Patrycja Chomiczewska – przedsiębiorca, sportowiec, trener mentalny, nauczycielka jogi i pływania, autorka książek, blogerka. Od 10 lat właścicielka firmy HOBBY SPORT pływanie, nurkowanie, fitness, trening oraz jedna z założycielek spółki Mental Spa Chomiczewska i Kud. Prezes stowarzyszenia HOBBY SPORT – klubu pływackiego dzieci i młodzieży. Trener Mentalny wychodzący spod skrzydeł Jakuba B. Bączka. Prowadzi wykłady motywacyjne oraz warsztaty treningu mentalnego dla dzieci, młodzieży , dorosłych oraz sportowców. Utytułowana sportsmenka. Wielokrotna mistrzyni Polski w biegach długich i górski. Uczestniczka mistrzostw świata w biegach górskich na Alasce. Żona i mama dwójki wspaniałych dzieci Jakuba i Liwi. Uwielbia wywracać świat do góry nogami, jej ulubiona asana to stanie na głowie. Jej motto życiowe to „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.

Marzena Kud to jedna z założycielek MentalSpa Chomiczewska & Kud. Marzena to wyjątkowa osoba. Trener mentalny, dyplomowany coach, menedżer z dziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu efektywnych zespołów. Współautorka książek Wychowanie do Osobistego Rozwoju oraz Nauczyciel Mentor – zbuduj klasę marzeń, dziennikarka StressFree. Autorka bloga www.fitspirit.pl gdzie pisze o zarządzaniu osobistą energią, neuroprzywództwie, wydajności umysłu, motywacji do zmian. Żona, mama Tymka i Luizy.

era nowych kobiet

/fot. zamekpiastowski publ. c/

 

 

Szczegóły

Data:
29 maja 2019
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –