Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rekrutacja do Raptors Racibórz na orliku przy SP 15 w Raciborzu 25 lipca

25 lipca 2020 16:00

Darmowy
raptors raciborz

– U nas zagra każdy i każdy da sobie radę. Tutaj każdy jest potrzebny i każdego docenimy, bo futbol to prawdopodobnie najbardziej zespołowy sport świata! – mówią Raptorsi.

25 lipca o godz. 16:00 Raptors Racibórz zapraszają wszystkich chętnych na nabór do drużyny futbolu amerykańskiego. Rekrutacja odbędzie się na orliku przy SP 15 w Raciborzu, wejście na orlik od strony ulicy Matejki (możliwość zaparkowania bezpośrednio pod obiektem).

Wymagania: ukończone 14 lat, zapał do treningów i systematyczność (treningi we wtorki i soboty). – To tyle jeśli chodzi o wymagania, resztą zajmiemy się my! Nowym rekrutom zapewniamy sprzęt niezbędny do trenowania oraz przygotowanie pod daną pozycję – zapowiadają Raptorsi.

– Pamiętajcie: polska liga to nie jest profesjonalna liga NFL, w której trzeba dysponować najlepszymi warunkami! U nas zagra każdy i każdy da sobie radę. Nie należy się porównywać z nimi, że są wielkimi facetami (mimo wszystko, nawet tam zdarzają się mniejsi gracze). W NFL grają najlepsi z najlepszych wybrani wśród najlepszych. My proponujemy świetną rozrywkę, niezależnie od twoich warunków fizycznych! Ważysz 60 kg? Świetnie, przyjdź i trenuj z nami. Ważysz 160 kg? Jeszcze lepiej, tym bardziej zapraszamy. Tutaj nikt z nikogo się nie śmieje i nie dyskryminuje ze względu na warunki fizyczne! Tutaj każdy jest potrzebny i każdego docenimy, bo futbol to prawdopodobnie najbardziej zespołowy sport świata! – mówią Raptorsi.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
25 lipca 2020
Czas:
16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/273727070558952/

Organizator

Raptors Racibórz
Telefon:
781 055 775
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/raptorsraciborz/

Miejsce

Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu
Słowackiego 48
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 56 44
Strona internetowa:
https://sp15raciborz.edupage.org

– reklama –