Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Rozstrzygnięcie konkursu „Racibórz prozą zaczarowany” w raciborskiej bibliotece 8 listopada

8 listopada 18:00

| Darmowy
Racibórz prozą zaczarowany

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego z Raciborzem w tle i koncert muzyki polskiej w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej – biblioteka zaprasza na finał konkursu „Racibórz prozą zaczarowany”.

Włączając się w obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla zaprasza na finał VI edycji Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” pod patronatem Prezydenta Miasta. Celem konkursu jest promocja Raciborza poprzez literackie przedstawienie naszego miasta oraz popularyzacja czytelnictwa i wzrost zainteresowania kulturą i literaturą. W tegorocznej edycji do udziału zakwalifikowane zostały prace napisane prozą nawiązujące do tematu „Wolność – kocham i rozumiem” i związane z Raciborzem. Spotkanie uświetni koncert muzyki polskiej w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 8 listopada o godz. 18:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12.

proza biblioteka raciborz

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
8 listopada
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –