czwartek, 27 stycznia, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Soboty z Xbox-em w raciborskiej bibliotece

23 października 2021 09:00 - 15:00

Bezpłatnie

Biblioteka w Raciborzu zaprasza do Eureki wszystkich chętnych graczy niezależnie od wieku w każdą sobotę w godz. od 9:00 do 15:00.

W każdą sobotę miłośnikom gier wideo swoje konsole udostępnia Eureka – Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży w Raciborzu. Gracze mogą wygodnie rozsiąść się w fotelach i zagłębić w świat gier na dużym ekranie, a także uczestniczyć w interaktywnych rozgrywkach i zabawach z technologią Kinect.

Niekwestionowanym przebojem sobotnich spotkań jest „Minecraft”, który pozwala grać w  dwóch trybach: budowania i przetrwania. Świetna zabawa zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz dorosłych rozwijająca wyobraźnię i umiejętności architektoniczne dająca graczom wiele satysfakcji. Inną grą, bardzo popularną wśród użytkowników Eureki, jest „Just Dance”. Gra wykorzystuje technologię Kinect i mobilizuje graczy do aktywności poprzez tańczenie do rytmu znanych piosenek. Zabawa polega na jak najdokładniejszym powtórzeniu ruchów postaci pojawiających się na ekranie – im większa dokładność, tym więcej punktów. W „Just Dance” można też grać grupowo.

Kolejnymi tytułami w zbiorach biblioteki, po które sięgają gracze, są: „Rabbids Invasion” (gra na Kinecta), „Need for Speed”, „Rush. Przygoda ze studiem Disney/Pixar” (gra na Kinecta), „Kinect Sports Rivals” (gra na Kinecta), „Fifa 2019” oraz „Steep. Winter Games Edition”.

Biblioteka w Raciborzu zaprasza do Eureki (I piętro) wszystkich chętnych graczy niezależnie od wieku w każdą sobotę w godz. od 9:00 do 15:00.

Zgodnie z regulaminem dzieci do 7. roku życia mogą grać tylko pod opieką opiekunów prawnych lub innych osób przez nich wyznaczonych. Pełny regulamin korzystania z Xbox-a jest dostępny na stronie internetowej biblrac.pl w zakładce ABC czytelnika – Regulaminy/Cenniki.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
23 października 2021
Godzina:
09:00 - 15:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Adres e-mail:
biblrac@poczta.onet.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze