Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Spektakl komediowy „JOJO” w Raciborskim Centrum Kultury 14 października

14 października 19:00

| 50zł – 60zł
jojo rck

Na scenie RCK wystąpią Edyta Olszówka, Michał Piela i Lesław Żurek. 

14 października o godz. 19:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy „JOJO”. Wystąpią: Edyta Olszówka, Michał Piela i Lesław Żurek. Bilety w cenie 60 zł i 50 zł do nabycia w kasach RCK oraz na biletyna.pl/event/view/id/116655.

Od autora spektaklu:

O czym jest JOJO?
(proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się)
Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… Mąż, Żona i Kochanek… gdybyśmy spróbowali te trzy słowa powtórzyć tyle razy, ile utworów zostało poświęconych temu (jakże dramatycznemu) zagadnieniu, zapewne nie starczyło by nam życia na ich zapisanie (a Państwo na ich przeczytanie), więc (z braku tak naszego, jak i przed wszystkim Państwa czasu) nie podejmujemy się tego wzywania…

Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta (zwanym dalej TT), że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują (chwała Bogu!) Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo – ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywoływać większe od niej emocje? Chyba tylko… podejrzewanie zdrady. Szekspir nazwał (jeśli ktoś wie dlaczego, prosimy o kontakt mailowy) to uczucie zazdrość Zielonookim Potworem (zwanym dalej ZP).

Nasze JOJO jest właśnie o tym, jak ZP ugania się po lesie za TT. Czy go dopadnie czy nie? Przekonajcie się! (sami albo w towarzystwie żony, czy męża, czy…).

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
14 października
Czas:
19:00
Koszt:
50zł – 60zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/927663270906284/

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –