Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl „Szac” w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy 11 listopada

11 listopada 2019 18:00

| Darmowy
szac fot. teatrpolska.pl

Nowy spektakl Teatru Naumionego to historia zwykłego człowieka, który podejmując takie, a nie inne decyzje, wpływa na życie innych ludzi.

W ramach XI edycji programu Teatr Polska GCK w Nędzy wraz z Fundacją Szafa Gra i Teatrem Naumionym zaprasza na spektakl „Szac”, który zaprezentowany zostanie 11 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nędzy przy ul. Sportowej 13.

Celem Teatr Polska jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.

Opis spektaklu:
Cztery dojrzałe kobiety opowiadają historie swojego życia. Jest jeszcze on – mężczyzna, który je wszystkie łączy. Ten który, wzbudza namiętność, miłość i nienawiść, którego decyzje zmieniają koleje ich życia. W tle wybory, jakich bohaterowie dokonali w młodości oraz przeznaczenie, które zmienia ich los. Młodzieńczy entuzjazm splata się tutaj z dojrzałą refleksją nad swoim życiem. Nowy spektakl Teatru Naumionego to historia zwykłego człowieka, który podejmując takie, a nie inne decyzje, wpływa na życie innych ludzi. Historia, którą można odnaleźć w każdej śląskiej rodzinie.

Czas trwania: 60 minut
Grupa wiekowa: młodzież i dorośli
Scenografia: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Choreografia: Mikołaj Karczewski, Natalia Dinges
Muzyka: Zespól Rube Świnie
Dramaturgia: Iwona Woźniak
Data premiery: 14 kwietnia 2018
Miejsce premiery: ARTeria – Centrum Kultury i Promocji w Ornontowice

Wstęp bezpłatny po okazaniu wejściówki, którą można odebrać od 30 września w siedzibie GCK w Nędzy. Ilość miejsc jest ograniczona.

gck nedza

fot. teatrpolska.pl
oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
11 listopada 2019
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Gminne Centrum Kultury w Nędzy
Telefon:
32 410 47 70
Email:
centrum.nedza@gmail.com
Strona internetowa:
http://kulturanedza.blogspot.com

Miejsce

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nędzy
Nędza,śląskiePolska+ Google Map

– reklama –