Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Spotkania dla rodziców z dziećmi w raciborskiej bibliotece w listopadzie

15 listopada - 28 listopada

| Darmowy
biblioteka raciborz

W listopadzie wszyscy zainteresowani będą mogli m.in. skorzystać z porad fizjoterapeutki dzieci i niemowląt Magdaleny Procajło.

Nie tylko kolorowe książeczki, bajki na DVD czy gry planszowe. Raciborska biblioteka proponuje rodzicom i dzieciom także ciekawe spotkania ze specjalistami, kreatywne zajęcia animacyjne, rodzinne konkursy czy bezpłatne lekcje języka angielskiego. W listopadzie wszyscy zainteresowani będą mogli m.in. skorzystać z porad fizjoterapeutki dzieci i niemowląt Magdaleny Procajło.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Hej, przygodo!”
Termin oddania prac: 8 listopada
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, którego przedmiotem jest wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki tematycznie związanej z bohaterami książek o tematyce przygodowej. Regulamin oraz formularz zgłoszenia dostępne na www.biblrac.pl.

Szczęśliwa mama – szczęśliwe dziecko: spotkanie z fizjoterapeutką dzieci i niemowląt
15 listopada (piątek), godz. 16:00
Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
Masaż Shantala wpływa pozytywnie zarówno na dziecko, jak i na rodzica. Ponadto pomaga wyciszyć i uspokoić nawet bardzo pobudzonego malucha. Masaż tego typu sprawdzi się również u dorosłych, którzy zmęczeni codzienną pracą pragną zaznać chwili spokoju i odprężenia. Spotkanie poprowadzi fizjoterapeutka dzieci i niemowląt Magdalena Procajło. W trakcie spotkania przeprowadzony będzie instruktaż fizjoterapeutyczny z elementami masażu Shantala. Na spotkanie biblioteka zaprasza kobiety w ciąży, mamy z młodszymi dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Klub Malucha
20 listopada (środa), godz. 9:00
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Bezpłatne zajęcia animacyjne dla młodszych dzieci przygotowane przez bibliotekę. Temat w listopadzie: Miś – najsłynniejszy pluszak. Organizatorzy proszą, aby przynieść ulubione przytulanki.

Klub Malucha: język angielski
27 listopada (środa), godz. 9:00
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Spotkanie dla młodszych dzieci i ich opiekunów. Nauka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia prowadzi nauczyciel ze Szkoły Językowej FOX School.

Bajkoczytanie po angielsku
28 listopada (czwartek), godz. 17:00
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Spotkanie otwarte prowadzone przez nauczyciela ze szkoły językowej FOX School dla dzieci od lat 3. W programie zabawy z bajką w języku angielskim.

oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
15 listopada
Koniec:
28 listopada
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

– reklama –