Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki w raciborskiej bibliotece 16, 21, 26 i 28 marca

16 marca 2019 - 28 marca 2019

| Darmowy

W kameralnym czytelniczym gronie i swobodnej atmosferze raciborska biblioteka zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w marcowych spotkaniach klubów książki.

Fantastyczny Klub Książki
16 marca, godz. 16:00
Drugie spotkanie dla wielbicieli fantastyki. W marcu pod lupę trafi jedna z najpopularniejszych powieści Neila Gaimana „Amerykańscy Bogowie” – opowieść o walce tradycji z nowoczesnością, o starych i nowych bogach oraz tajemniczych morderstwach zdobyła serca czytelników na całym świecie.

Dyskusyjny Klub Książki
21 marca, godz. 16:30
Książka na marzec: „Muszę to wiedzieć” Karen Cleveland – historia Vivian Miller – matki czwórki dzieci, szczęśliwej żony i analityczki CIA, która rozpracowuje temat uśpionych agentów Rosji. Historia nabiera rozpędu, kiedy ku własnemu przerażeniu Vivian w folderze ze zdjęciami pięciu „uśpionych” znajduje portret swojego męża Matta.

Klub Książki dla Dzieci
26 marca, godz. 16:00
Lubisz czytać książki? Chciałbyś o nich porozmawiać z rówieśnikami w miłej, swobodnej atmosferze? Klub Książki dla Dzieci to idealne miejsce dla młodych moli książkowych! W programie m.in. zabawy integracyjne, rozmowy o czytelniczych gustach, ulubionych książkach, przegląd nowości wydawniczych i wybór tytułu na kolejne spotkanie.

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży
28 marca, godz. 15:30
Lektura na marzec: „1Q84” Haruki Murakami, w której autor rozwija jednocześnie dwa wątki – rozdziały o numerach nieparzystych opowiadają historię kobiety imieniem Aomame, a rozdziały o numerach parzystych historię mężczyzny imieniem Tengo. Dominujące tematy to przemoc i okrucieństwo wobec kobiet oraz działalność sekt religijnych, przedstawionych jako organizacje fanatyczne i niebezpieczne.

oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
16 marca 2019
Koniec:
28 marca 2019
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –