Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego w raciborskiej bibliotece 26 lutego

26 lutego 18:00

| Darmowy

Najlepsze filmy, wygodne leżaki, prawie kinowe nagłośnienie, a na finał ciekawa dyskusja. Najbliższe spotkanie, tym razem z Oscarami w roli głównej, już w środę 26 lutego.

– Jesteś miłośnikiem kina? Kochasz filmy starsze i nowsze? Szanujesz dobre kino dokumentalne, animację poklatkową oraz ciekawe, energiczne fabuły? – raciborska biblioteka zaprasza wszystkich kinomaniaków na comiesięczne spotkania Bibliotecznego Klubu Filmowego.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podyskutować o kinie i wszystkim, co z nim związane. Obiecujemy przyjazną atmosferę i ciekawe słowo wstępu o filmie i jego twórcach. Tytuł filmu zawsze wybierają uczestnicy w trakcie spotkania – mówi Magdalena Wieder z MiPBP, organizatorka.

Spotkania odbywają się zazwyczaj w ostatnią środę miesiąca. Najbliższe, w ramach którego wyświetlony zostanie zdobywca dwóch tegorocznych Oscarów: w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy oraz najlepsza muzyka oryginalna – film opowiadający o upadku człowieczeństwa i społecznym wykluczeniu, zaplanowano na 26 lutego na godz. 18:00. Organizatorzy zapraszają chętnych powyżej 16. roku życia.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
26 lutego
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –