Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Jakubem Kamińskim w Naszym Kościele 26 marca

26 marca 19:00

| Darmowy
nasz kosciol raciborz

Jakub Kamiński to były zawodowy piłkarz, który po głębokim spotkaniu z Bogiem porzucił sport i od końca roku 2015 jest ewangelistą podróżującym po świecie, głoszącym przesłanie o żywym Bogu.

26 marca o godz. 19:00 w Naszym Kościele w Raciborzu na ul. Cecylii 7 gościć będzie uznany w kraju i za granicą ewangelista Jakub Kamiński.

Jakub Kamiński to Prezes Fundacji Nations On Fire, ewangelista, wizjoner, radykalny chrześcijanin, rozkochany Boży sługa. – Pasją i zaangażowaniem, z jakimi mówi o swoim Przyjacielu Jezusie, pociąga za sobą tysiące, a konfrontuje setki tysięcy ludzi. Posłuszny Duchowi Świętemu – nigdy nie zaczyna głoszenia bez niego. Działacz. Poświęca całe życie dla Ewangelii i jest gotowy, by ludzie nazwali go szaleńcem. Jego największym marzeniem jest widzieć ludzi głodnych Bożej obecności, którzy nie tylko spotykają swojego Pana w niedziele w kościele, ale żyją z Nim w każdej minucie swojego życia – zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie ma formę otwartą. Nasz Kościół zaprasza wszystkie zainteresowane osoby z Raciborza i okolic.

Jakub Kamiński to były zawodowy piłkarz, który po głębokim spotkaniu z Bogiem porzucił sport i od końca roku 2015 jest ewangelistą podróżującym po świecie, głoszącym przesłanie o żywym Bogu. Wraz ze swoją żoną Sarą mają pragnienie oglądania przebudzenia wśród narodów, a w szczególności w Polsce – gdzie mieszkają obecnie.

Jakub urodził się w chrześcijańskiej rodzinie, gdzie jego rodzice od najmłodszych lat zaznajamiali go z Bogiem, a także zaszczepiali w nim pasję dla Jezusa. Jakub wybrał jednak inną drogę i postanowił robić karierę jako zawodowy piłkarz. W wieku 12 lat wyjechał z domu do szkółki piłkarskiej w jednym z najlepszych klubów piłkarskich w kraju, gdzie jego talent eksplodował. W wieku 16 lat dostał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski, po czym przeszedł do kolejnego klubu i podpisał profesjonalny kontrakt. Od tego momentu pojawiły się imprezy i normalnym stał się alkohol, hazard i różnego rodzaju używki. Pewnego razu pojawiła się kontuzja, po której Jakub przeszedł skomplikowany zabieg operacyjny kolana, po którym wrócił do sportu. Jednak kontuzja podczas jednego z meczów się odnowiła i Jakub wylądował na kulach.

– Po tym zdarzeniu trafił na Konferencję Chrześcijańską, na którą zaprosili go jego rodzice. Podczas tej konferencji Boża obecność zstąpiła i Jakub oddał swoje życie Jezusowi, przy czym został kompletnie uzdrowiony i podczas trwającego jeszcze spotkania wybiegł z kościoła, w którym była konferencja, biegając po parku, będąc kompletnie uzdrowionym. Po tym wydarzeniu zaczął nieustępliwie szukać relacji z Bogiem, w którym odnalazł to, czego nie dawał mu nikt ani nic w tym świecie – miłość, wolność, radość i szczęście. Zaczął dzielić się przesłaniem o Jezusie wszędzie, gdziekolwiek się udał – na ulicach, w sklepach, w bankach – mówią organizatorzy.

Pod koniec roku 2015 Jakub odbył swoją pierwszą podróż jako ewangelista na zagraniczną konferencje w Ameryce Płd., gdzie głosił i modlił się o ludzi. To go pochłonęło całkowicie. Od tego momentu wraz z żoną rozsiewają Ewangelię w mocy Ducha Świętego w każdej części świata. Osobistym marzeniem Jakuba jest, aby każdy człowiek zapłonął w swoim sercu dla Jezusa i aby Ewangelia rozprzestrzeniała po krańce ziemi.

nasz kosciol raciborz

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
26 marca
Czas:
19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Nasz Kościół
Telefon:
32 415 86 84
Strona internetowa:
www.naszkosciol.pl

Miejsce

Nasz Kościół
ul. Cecylii 7
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 86 84
Strona internetowa:
www.naszkosciol.pl

– reklama –