Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Krzysztofem Nodarem Ciemnołońskim na Końcu Świata 25 listopada

25 listopada 2018 18:00

Bezpłatnie
spotkanie z PolakoGruzinem

– Zapraszamy na gruziński wieczór śladem prawdziwej dzikości i niezadeptanych bezdroży, śladem ormiańskich uchodźców i azerbejdżańskich pasterzy, śladem meczetów w górskich wioskach i przedchrześcijańskich wierzeń, szlakiem opowieści i zabytków, do których mało kto dociera! – zachęcają organizatorzy.

25 listopada o godz. 18:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Nodarem Ciemnołońskim – podróżnikiem, blogerem i vlogerem o gruzińskich korzeniach, autorem ponad 100 artykułów o Gruzji i ponad 50 filmów na YT o Kaukazie i Rosji, pilotem i organizatorem wycieczek na Kaukaz, do Azji Centralnej i do Rosji, właścicielem firmy turystycznej oraz marki wina, dzielącym życie między Polskę a Gruzję od 2007 roku, od 2014 roku mieszkającym na stałe w Tbilisi.

Wszyscy twierdzą, że w Gruzji byli, wielu twierdzi, że po tygodniu poznali ją już doskonale, inni głoszą, że Gruzja się skończyła, jak Metallica na „Kill ’Em All”, a jej dzisiejsze oblicze to już tylko wydmuszka dla masowej turystyki. A co, jeśli w tym wariackim kaukaskim kraju, gdzie wszystko stoi na głowie, są jeszcze miejsca, do których rzadko ktoś dociera, pogranicza, w których żyją różne narody i grupy etniczne? Wioski, jeziora i wąwozy, o których nie mieliście pojęcia?

– Zapraszamy na gruziński wieczór śladem prawdziwej dzikości i niezadeptanych bezdroży, śladem ormiańskich uchodźców i azerbejdżańskich pasterzy, śladem meczetów w górskich wioskach i przedchrześcijańskich wierzeń, szlakiem opowieści i zabytków, do których mało kto dociera! Spotkanie będzie miało formułę stand-up show, audio-wizualnego slajdowiska, wypełnionego barwnymi opowieściami i anegdotami, podszytymi kaukaskim, absurdalnym humorem i zadziornym przesłaniem – zapraszają organizatorzy.

Wstęp jest bezpłatny.

FB www.facebook.com/polakogruzin
YT www.youtube.com/channel/UCzfZiwcbfC9hK_uYq3xxKxA
INSTA www.instagram.com/polishgeorgian

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
25 listopada 2018
Godzina:
18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Przystanek Kulturalny Koniec Świata w Raciborzu
Telefon:
32 419 04 24
Strona internetowa:
http://www.koniec-swiata.com

Miejsce wydarzenia

Przystanek Kulturalny Koniec Świata w Raciborzu
Karola Miarki 3A
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 419 04 24
Strona internetowa:
http://www.koniec-swiata.com

– reklama –