sobota, 22 stycznia, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z parlamentarzystami Koalicji Obywatelskiej na Zamku Piastowskim 15 lipca

15 lipca 2021 18:00

Bezpłatnie
Gabriela Lenartowicz

Na dziedzińcu Zamku Piastowskiego odbędzie się otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie z udziałem parlamentarzystów i samorządowców. – Ideą tego projektu jest zbudowanie partnerstwa dla sprawiedliwego i nowoczesnego państwa. Tylko dzięki wspólnym rozmowom z rodakami można osiągnąć ten cel – tłumaczą organizatorzy.

15 lipca w ramach inicjatywy Kierunek Przyszłość parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej odwiedzą Śląsk. Po inauguracyjnej konferencji w Katowicach politycy KO podzielą się na kilka grup, które odwiedzą kolejne miasta regionu. – Ideą tego projektu jest zbudowanie partnerstwa dla sprawiedliwego i nowoczesnego państwa. Tylko dzięki wspólnym rozmowom z rodakami można osiągnąć ten cel – tłumaczą organizatorzy.

W Raciborzu spotkania rozpoczną się od wizytacji w firmie Ensol, producenta innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Następnie parlamentarzyści KO spotkają się z Raciborską Izbą Gospodarczą przy roboczych rozmowach na temat m.in. wyzwań transformacji energetycznej. Natomiast o 17:00 na raciborskim rynku będzie miała miejsce konferencja prasowa. O godz. 18:00 na dziedzińcu Zamku Piastowskiego odbędzie się otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie z udziałem parlamentarzystów i samorządowców.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu raciborskiego, którzy chcieliby podzielić się z nami swoją opinią o tym, jakiej przyszłości oczekują dla naszego regionu i Polski – zaprasza KO.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
15 lipca 2021
Godzina:
18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze