Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z twórcą gry „Mistrz Baśni” Marcinem Kubiesą w raciborskiej bibliotece 25 sierpnia

25 sierpnia 2020 11:00

| Darmowy

„Mistrz Baśni” to gra RPG polecana przez nauczycieli i psychologów, która zdobyła 1. miejsce w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku.

– Wyobraź sobie, że jesteś odważnym rycerzem, mądrą czarodziejką, ciekawskim podróżnikiem czy złotowłosą pieśniarką. Przemierzasz magiczny, baśniowy świat, odkrywasz zapomniane ruiny, rozwiązujesz zagadki i poznajesz tajemnice. Brzmi to, jak dobra książka lub gra komputerowa? Jesteś blisko! – w ramach akcji „Przygodowe lato z biblioteką” filie na Ostrogu i w Ocicach zapraszają dzieci na warsztaty z twórcą gry „Mistrz Baśni” – Marcinem Kubiesą.

„Mistrz Baśni” to gra RPG (Role Playing Game) polecana przez nauczycieli i psychologów, która zdobyła 1. miejsce w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku. Gra pomaga rozwijać wyobraźnię, budować relacje, ćwiczyć pamięć, liczenie i rysowanie oraz znajdować bezkonfliktowe rozwiązania w każdej sytuacji. Prowadzenie gry fabularnej wygląda podobnie jak opowiadanie bajki, tyle że słuchacze sami tworzą wyjątkowych bohaterów i kierują ich poczynaniami w ramach wspólnie tworzonej historii.

Warsztaty odbędą się we wtorek 25 sierpnia o godz. 11:00 (Biblioteka Ostróg, ul. Bielska 12) i o godz. 13:00 (Biblioteka Ocice, ul. Tuwima 1). Liczba miejsc ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
25 sierpnia 2020
Czas:
11:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

– reklama –