Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem w raciborskiej bibliotece 13 września

13 września 18:00

| Darmowy
Książka

Wojciech Chmielarz, autor serii kryminałów z komisarzem Jakubem Mortką, cyklu gliwickiego z Dawidem Wolskim, thrillera psychologicznego „Żmijowisko” oraz powieści „Rana”, przyjeżdża do Raciborza.

13 września o godz. 18:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Chmielarzem, autorem serii kryminałów z komisarzem Jakubem Mortką, cyklu gliwickiego z Dawidem Wolskim, thrillera psychologicznego „Żmijowisko” oraz najnowszej powieści „Rana”.

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce”, „Pocisku” i „Polityce”. Były redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem serii kryminałów o komisarzu Mortce oraz powieści kryminalnych „Wampir” i „Zombie” (tzw. cykl gliwicki). Pięciokrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, nagrodę tę otrzymał w 2015 roku za powieść „Przejęcie”. W 2018 roku wydał thriller „Żmijowisko” – aktualnie trwają prace nad ekranizacją. 14 sierpnia br. ukazała się jego najnowsza powieść „Rana”.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Z Sową w świat bohaterów literackich” realizowanego przez raciborską Księgarnię Sowa i dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla Książki.

wojciech chmielarz

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
13 września
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –