Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Stand-up comedy na schodach raciborskiej biblioteki 1 sierpnia

1 sierpnia 19:00

| Darmowy

Przekorny poradnik „Jak zostać Kobietą idealną” zaprezentuje w bibliotece żywiołowa trenerka personalna – Ilona. Teatralną rozrywkę zagwarantuje znana i lubiana śląska aktorka Ewa Kubiak.

Uwielbiany przez raciborzan Letni Teatr na Schodach powraca. Biblioteka zaprasza w najbliższą sobotę na monodram komediowy Teatru RAWA w stylu stand-up comedy pt. „Kobieta idealna”.

Dowcipnie o stereotypach, relacjach, miłości, seksie, dzieciach i gotowaniu. Z lekkością, klasą i aktorskim temperamentem. Kobieta idealna poradzi sobie z każdym domowym kryzysem. Jedną ręką ugotuje, drugą posprząta, trzecią naprawi, czwartą pogłaszcze, piątą zarobi, świat uratuje… itd. Zawsze uśmiechnięta. Zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Zawsze piękna i pachnąca. Wymarzona nad kuflem piwa. Wykreowana w reklamach margaryn i proszków do prania. Czy jest tylko mitem wywołującym kobiece kompleksy? Przekorny poradnik „Jak zostać Kobietą idealną” zaprezentuje w bibliotece żywiołowa trenerka personalna – Ilona. Teatralną rozrywkę na wysokim poziomie gwarantuje znana i lubiana śląska aktorka, Ewa Kubiak.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego w trakcie spektaklu organizatorzy przypominają o konieczności zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób.

Spektakl odbędzie się w sobotę 1 sierpnia o godz. 19.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
1 sierpnia
Czas:
19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –