Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sylwestrowy wieczór atrakcji w Rydułtowskim Centrum Kultury FENIKS

31 grudnia 2019 20:00

130zł
Nasza to Krew Rydułtowy

W programie wydarzenia spektakl operetkowy „Nasza to Krew”, występ iluzjonisty Don Carlosa, zabawa „szczęśliwy fotel”, poczęstunek i toast noworoczny.

31 grudnia o godz. 20:00 Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS zaprasza na Sylwestrowy wieczór atrakcji.

Operetka „Nasza to Krew”

Spotkania towarzyskie, rauty, biesiady i wystawne bale to ulubione zajęcia mieszkańców Młodego Kraju. W spektaklu operetkowym Nasza to Krew poznamy szlachetnego i prawego żołnierza, trwoniącego majątek hulakę oraz piękne kobiety, które to uwodzą dla zabawy albo zdobywają serca wybranków dla własnych potrzeb i korzyści majątkowych.

Widowisko składa się z trzech różnorodnych obrazów scenicznych takich jak: Biesiada – huczny raut w podwarszawskim wyszynku, Karty – wystawne przyjęcie w posiadłości bankrutującego hrabiego oraz Dożynki, czyli cieszące oko widza, widoki swojskiej wsi.

Realizatorzy spektaklu operetkowego Nasza To Krew zapożyczyli i nadali nowe znaczenie ariom, duetom i melodiom znanym z najpiękniejszych klasycznych operetek. Włączyli również w choreografię spektaklu tańce przepełnione narodową nutą, taką jak krakowiak, oberek czy mazur. To wszystko powoduje, że barwne muzyczne widowisko Teatru IWIA ma niepowtarzalny charakter wiedeńskiej operetki z narodowymi rytmami i daje gwarancję niepowtarzalnego humoru i świetnej zabawy widza.

Obsada: Izabela Witwicka, Sylwia Frączek/Maria Klich, Anna Hamryszak/Anna Kaczmarek, Jarosław Bielecki/Jakub Klich, Krzysztof Sojka, Paweł Nowak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

Bilety: 130 zł
rezerwacja pod numerem telefonu 32 45 77 006

 

Nasza to Krew

/oprac. c/

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2019
Czas:
20:00
Koszt:
130zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS
ul. Strzelców Bytomskich 9a
Rydułtowy,Śląskie44-280Polska
+ Google Map

– reklama –