Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tabu w Wodzisławskim Centrum Kultury

12 czerwca 19:00

40zł
Tabu koncert

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert zespołu, który swoją charyzmą niesie tłumy bez względu na okoliczności. Ich koncerty wypełniają zarówno wielkie stadiony, jak i kameralne kluby.

W sobotę 12 czerwca, w Wodzisławskim Centrum Kultury zagra zespół Tabu.

Jest to śląski zespół, który powstał w 2003 roku. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Zagrali już ponad tysiąc koncertów i przejechali niezliczoną ilość kilometrów spowodowały. Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae, to wielka rodzina.

Zespół ma pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z „Przystanku WoodstockKONC 2014”.  „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim, jeden z największych festiwali reggae w Polsce, powstało z Ich pomysłu

Aktualny skład grupy: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew, Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instrumenty klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

Z uwagi na wprowadzenie dodatkowych obostrzeń w walce z wirusem COVID-19 Wodzisławskie Centrum Kultury przenosi koncert zespołu Tabu z 29 maja na 12 czerwca (godzina 19:00 oraz 21:00).

Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu) dostępne na stronie. Wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma konieczności ich wymiany. Kasa WCK do odwołania nieczynna.

tabu koncert

/oprac. d/

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Czas:
19:00
Koszt:
40zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Wodzisławskie Centrum Kultury
Telefon:
32 455 48 55
Email:
sekretariat@wck.wodzislaw.pl
Strona internetowa:
https://wck.wodzislaw-slaski.pl/

Miejsce

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Wodzisław Śląski, Śląskie 44-300 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 455 48 55

– reklama –