Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Tomasz Sekielski w raciborskiej bibliotece 7 lutego

7 lutego 18:00

| Darmowy
tomasz sekielski raciborz 1

Tomasz Sekielski to m.in. dziennikarz, autor filmów dokumentalnych, reportaży telewizyjnych i książek.

7 lutego o 18:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 odbędzie się spotkanie z Tomaszem Sekielskim. Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki. Można je odebrać w dniach 3-5 lutego w Wypożyczalni Głównej przy ul. Kasprowicza 12. Liczba miejsc ograniczona.

Tomasz Sekielski (ur. 1974) – sprawozdawca parlamentarny, reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, reżyser i pisarz. Współtworzył i prowadził wiele popularnych programów telewizyjnych w TVN, TVN24, TVP1, m.in. „Fakty”, „Prześwietlenie”, „Teraz my!”, „Czarno na białym” i „Po prostu”. Na swoim koncie ma współpracę z radiem Tok FM, Radiem dla Ciebie, a także i największymi polskimi portalami internetowymi.

Jest też twórcą filmów dokumentalnych „Władcy marionetek”, „8.38” i – przede wszystkim – poświęconego wykorzystywaniu seksualnemu nieletnich w Kościele „Tylko nie mów nikomu”, który na YouTube miał ponad 23 miliony odsłon. Za swą pracę otrzymał najważniejsze polskie nagrody dziennikarskie i telewizyjne, w tym Telekamery, Wiktora, tytuł dziennikarza roku Grand Press i dwie nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jest pierwszym Polakiem, który został umieszczony na prestiżowej liście „The Bloomberg 50. The people who define 2019”. Jako autor thrillerów debiutował w Domu Wydawniczym REBIS trylogią „Sejf” – „Sejf”, „Sejf. Obraz kontrolny” i „Sejf. Gniazdo Kruka”. Napisał również thrillery polityczne pt. „Zapach suszy” i „Smak suszy”.

tomasz sekielski raciborz

fot. Facebook Sekielski
oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
7 lutego
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –