Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Traktorek Florek ratuje farmę” 23 sierpnia w Kinie Letnim

23 sierpnia 2018 11:00 - 13:00

Racibórz, kino Przemko: Traktorek Florek ratuje farmę

Czy przyjaciołom uda się ocalić farmę, na którą chrapkę mają wielkomiejscy urzędnicy? Film „Traktorek Florek ratuje farmę” to kolejna, letnia propozycja filmowa Kina „Przemko” dla całych rodzin.

Niekiedy może wydawać się, że nic nie jest w stanie zburzyć wiejskiej sielanki. Przyjaciele: Gustaw i Florek jak zawsze oddają się wiejskim zajęciom, pracy, zabawie i beztrosce. Jednak przyjazd tajemniczych przybyszy w garniturach burzy ich spokój. Kompani muszą połączyć siły, żeby ocalić farmę, na którą mają chrapkę wielkomiejscy urzędnicy. To ludzie bez serca, którzy kierują się wyłącznie bezdusznymi przepisami. Wszyscy mieszkańcy farmy rozpoczynają zatem wielką mobilizację i obmyślają plan, który ma powstrzymać biurokratów. Piękna i uniwersalna opowieść o sile solidarności.

Film „Traktorek Florek ratuje farmę” w ramach Kina Letniego wyświetlony zostanie 23 sierpnia, o godz. 11:00. Bilety na wydarzenie, w cenie 5 zł, do nabycia są w kasie RCK DK STRZECHA (płatność tylko gotówką). Honorowane są raciborskie karty „Senior 60+” oraz „Rodzina+”.

publ. /k/

Szczegóły

Data:
23 sierpnia 2018
Godzina:
11:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Strona internetowa:
http://rck.com.pl

– reklama –