Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Tukej piyknie godomy. Konkurs Gwary Śląskiej w raciborskiej bibliotece

9 maja 2019

| Darmowy
konkurs gwary slaskiej

Od pierwszej edycji Konkurs Gwary Śląskiej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta oraz powiatu.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych, średnich z Raciborza i powiatu raciborskiego do udziału w XI edycji Konkursu Gwary Śląskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego. Konkurs tradycyjnie będzie towarzyszył obchodom Tygodnia Bibliotek i odbędzie się 9 maja.

Od pierwszej edycji Konkurs Gwary Śląskiej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta oraz powiatu. Wskazuje to na zasadność organizacji tego typu konkursów, których uczestnicy czują potrzebę pielęgnowania języka serca nie tylko w domu, ale i poza nim.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć do biblioteki (ul. Kasprowicza 12) lub przesłać na adres e-mail [email protected] wypełnione formularze zgłoszenia. Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2019 r. Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać w Czytelni MiPBP, ul. Kasprowicza 12, telefon (32) 415 37 24 wew. 29.

Konkurs odbędzie się 9 maja w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Regulamin i formularze zgłoszenia dostępne na stronie biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/1920-konkurs-gwary-slaskiej-2019.html.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
9 maja 2019
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –