Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Turniej siatkówki plażowej na basenie „Obora” 7 sierpnia

7 sierpnia 10:00

| Darmowy
siatkowka plazowa

Turniej zostanie rozegrany w formule znanej z „PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki”. Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i dyplomy.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu zaprasza na Turniej „Czwórek” w Siatkówce Plażowej w ramach akcji „Lato w mieście 2020”. Kategoria wiekowa: rocznik 2006 i młodsi. Zawody odbędą się 7 sierpnia o godz. 10:00 na boiskach przy basenie „Obora” – ul. Markowicka 1, Racibórz. Zapisy w dniu zawodów do godz. 9:30. Udział jest bezpłatny.

Skład drużyny: 4 zawodników na boisku + ewentualnie rezerwowi. System rozgrywek zostanie dostosowany do ilości zgłoszonych zespołów. Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i dyplomy.

Każdy zawodnik musi posiadać zgodę na udział podpisaną przez rodzica bądź opiekuna prawnego – do pobrania ze strony OSiR-u. Organizator zapewnia każdemu zawodnikowi posiłek regeneracyjny. Organizator zapewnia jedynie piłki meczowe. W czasie przerw między meczami oraz po zakończeniu turnieju zawodnicy mogą korzystać z basenu.

Turniej zostanie rozegrany w formule znanej z „PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki”, gdzie rywalizują najlepsze drużyny siatkarskie w kraju na boiskach plażowych, grając 4 x 4.

Pytania do organizatora pod numerem tel. 693 368 377.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
7 sierpnia
Czas:
10:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 17
Email:
osir.raciborz@wp.pl
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

Miejsce

Basen Obora w Raciborzu
Markowicka 1
Racibórz, śląskie 47-400 Poland
+ Google Map
Telefon:
324152451

– reklama –