Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nędzy. Inauguracja i wykład 8 września

8 września - 9 września

Bezpłatnie

W środę odbędzie się inauguracja i wykład pt. „Psychologia biegu życia – od poczęcia do starości”, który wygłosi dr Leszek Woszczek, a w czwartek spotkanie organizacyjne.

Uniwersytet Trzeciego Wieku i Gminne Centrum Kultury w Nędzy wznawia swoją działalność. Jak zwykle słuchacze skorzystają z szerokiej oferty edukacyjne, zdrowotnej, kulturalnej, twórczej oraz turystyczno-krajoznawczej.

W najbliższą środę 8 września o godz. 16:00 odbędzie się wykład pt. „Psychologia biegu życia – od poczęcia do starości”, który wygłosi dr Leszek Woszczek – Kierownik Zakładu Psychologii Sądowej w WSZOP w Katowicach – długoletni pracownik Katedry Psychologii Klinicznej i Sądowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, stworzył oryginalny program z zakresu psychologii społecznej. Jeździ ze swoimi autorskimi i arcyciekawymi wykładami po całej Polsce, gdzie jest entuzjastycznie przyjmowany.

– Jeżeli państwo nie znosicie bezczynnego siedzenia w czterech ścianach i potrzebujecie pretekstu do wyjścia z domu i chcecie nawiązać nowe przyjaźnie oraz poszerzyć swoją wiedzę i zadbać o kondycję fizyczną, zapraszamy w szeregi studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 września o godz. 16:30 w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy przy ul. Strażackiej 2. Zapraszamy państwa i czekamy na was – zachęcają UTW i GCK. Wszystkie wykłady w ramach UTW są wykładami otwartymi.

fot. GCK Nędza
oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
8 września
Koniec:
9 września
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Gminne Centrum Kultury w Nędzy
Telefon:
32 410 47 70
Adres e-mail:
centrum.nedza@gmail.com
Strona internetowa:
http://kulturanedza.blogspot.com

Miejsce wydarzenia

Gminne Centrum Kultury w Nędzy
Strażacka 2
Nędza,śląskie47-440Polska
+ Google Map
Telefon:
32 410 47 70
Strona internetowa:
http://kulturanedza.blogspot.com

– reklama –