Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

V RAFAKO Półmaraton 1 września

1 września 2019 09:00

Jedną ze zmian w tegorocznym Półmaratonie Rafako jest data. Raciborski bieg zwykle odbywał się w ostatnią niedzielę sierpnia. Tym razem będzie to pierwsza niedziela września.

Do obstawy skrzyżowań i ulic zaangażują się służby mundurowe oraz wolontariusze. Tych ostatnich jest zawsze za mało – dlatego zachęcamy chętnych do wsparcia wydarzenia. W zamian oferujemy niezapomniane wrażenia, pamiątkową koszulkę oraz posiłek. Informacje w OSIR pod nr tel. 32 415 37 17. – informuje Urząd Miasta.

Trasa V Półmaratonu Rafako wiedzie tym samym szlakiem co w latach poprzednich. Jest to trasa atestowana przez PZLA. Start i meta mają miejsce na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zamkowej. Organizatorzy biegu zakładają udział około 700. zawodników. Pomimo, że zapisy nie były jeszcze mocno reklamowane, to zgłosiło się już prawie 250 biegaczy. Chętni do pokonania 21 kilometrów po raciborskiej ziemi mogą się zapisywać TUTAJ.

Regulamin dostępny TUTAJ

Tuż przed biegiem głównym, o godz. 9.00 wystartuje Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz. Podczas półmaratonu wolontariusze ze stowarzyszenia będą też prowadzić kwestę do puszek. Całkowity dochód z mini półmaratonu i zbiórki zostanie przekazany potrzebującemu dziecku z naszego miasta.

Aktualne wiadomości na temat raciborskich biegów dostępne na stronie: http://www.4biegiraciborz.pl

Organizatorami półmaratonu są Miasto Racibórz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Sponsorem tytularnym Rafako S.A.

/UM, MG/

Szczegóły

Data:
1 września 2019
Czas:
09:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizatorzy

Miasto Racibórz
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu

Miejsce

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu
ul. Zamkowa 4
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 37 17
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

– reklama –