Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Walka z niską emisją – spotkanie na temat dotacji w raciborskiej bibliotece 13 lutego

13 lutego 16:30

| Darmowy
smog biblioteka

Kto może starać się o dotację? Jakie są kryteria i zasady udzielania dotacji? Jak i gdzie złożyć wniosek? Tego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania z Katarzyną Polak.

13 lutego o godz. 16:30 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 odbędzie się spotkanie z Katarzyną Polak – naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa UM w Raciborzu na temat programu ograniczania niskiej emisji na lata 2018-2028. Organizatorem jest działające przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu Centrum Edukacji Ekologicznej.

Uchwałą z 27 września 2017 r. Rada Miasta Racibórz przyjęła Program ograniczenia niskiej emisji w Mieście Racibórz na lata 2018–2028. Wiadomo, że z dofinansowania skorzystać będą mogły osoby planujące wymianę niskosprawnych i nieekologicznych źródeł ciepła, termomodernizację budynków jednorodzinnych lub zastosowanie technologii wykorzystujących odnawialne źródła energii na cele przygotowania ciepłej wody użytkowej. Spotkanie w bibliotece ma na celu omówienie zasad i kryteriów przy udzielaniu dotacji, a także bezpośrednie przygotowanie do naboru winsoków, który prowadzony będzie do 5 marca 2019 r.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
13 lutego
Czas:
16:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –