Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty „Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko” w GCK w Nędzy 25 maja

25 maja 2019 09:00 - 12:00

| 50zł
warsztaty nedza

Warsztaty poprowadzi mgr Hanna Polak-Zając, która jest psychologiem, psychoterapeutą i trenerem.

25 maja w godz. 9:00-12:00 z okazji zbliżającego się Dnia Matki Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na warsztaty pt. „Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko”. Prowadząca je mgr Hanna Polak-Zając jest psychologiem, psychoterapeutą i trenerem.

Zapisy telefonicznie: 32 410 47 70, 506 141 501. Koszt: 50 zł.

„Żeby wychować szczęśliwe dzieci, samemu trzeba być szczęśliwym/szczęśliwą” – Wojciech Eichelberger (psycholog, psychoterapeuta).

– Dla naszych dzieci jesteśmy gotowe zrobić wszystko. To moc Matek i Kobiet. Należy się z nią liczyć i ją szanować. Zdarza się, że w tych wysiłkach zapominamy o tym, że każda moc się wyczerpuje i potrzebuje doładowania. A to właśnie będziecie mogły znaleźć na warsztacie! – zachęcają organizatorzy.

Rola matki jest tą ogromnie ważną w naszym życiu. Wiążemy z nią wiele oczekiwań wobec siebie i od nas się wiele oczekuje. – Chcę pokazać Wam, Drogie Mamy, szerszą, być może nową perspektywę, dzięki której zyskacie szansę, by czuć się lepiej ze sobą samą i ze swoimi dziećmi. Będziecie mogły usłyszeć, doświadczyć i wziąć ze sobą z warsztatu ważne doświadczenie budującego bycia razem w kobiecym gronie, rozmów na ważne tematy, szukania dobrego dla siebie balansu, by równocześnie dbać o swoje „wewnętrzne dziecko” i to, któremu dałyście życie. Nierzadko właśnie doświadczenie bycia dobrą mamą dla swojego wewnętrznego dziecka otwiera możliwości do bycia najlepszą mamą dla własnych dzieci. Oprócz rozmów chcę Wam, Drogie Mamy, zaproponować różne ciekawe i dobre doświadczenia, dzięki którym odkryjecie, że to, czego potrzebujecie do bycia szczęśliwą mamą szczęśliwego dziecka – jest w Was. Prezentem, jaki sobie możecie dać z okazji Swojego Święta, będzie to, co cennego odkryjecie na warsztacie, to, co przeżyjecie, i co weźmiecie, by korzystać z nowych umiejętności, wiedzy i technik w codziennym życiu – mówi mgr Hanna Polak-Zając.

– Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką. Mam to szczęście, że moja praca jest jednocześnie moją pasją. Niezwykle ważna i cenna jest dla zarówno praca jako psychoterapeutki, jak również praca z grupami jako trener. Od kilkunastu lat prowadzę autorskie warsztaty dla różnych odbiorców, głównie dla kobiet, jak również dla rodziców i rodziców z dziećmi oraz dla młodzieży. Mam także wiele praktyki w pracy z rodzicami i rodzinami jako psychoterapeutka. Bardzo często temat bycia w roli matki pojawia się w trakcie terapii indywidualnej, znam więc wiele różnych historii matek i dzieci, co pozwala mi lepiej rozumieć mechanizmy w relacji matka-dziecko i znajdować sposoby na jej poprawę – tłumaczy prowadząca zajęcia.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
25 maja 2019
Czas:
09:00 - 12:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Gminne Centrum Kultury w Nędzy
Telefon:
32 410 47 70
Email:
centrum.nedza@gmail.com
Strona internetowa:
http://kulturanedza.blogspot.com

Miejsce

Gminne Centrum Kultury w Nędzy
Strażacka 2
Nędza, śląskie 47-440 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 410 47 70
Strona internetowa:
http://kulturanedza.blogspot.com

– reklama –