Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy „Lokalne Piękno” w MOKSiR-ze w Kuźni Raciborskiej 21 października

21 października 2019 17:00

| Darmowy
fotografia

– Widzowie wystawy będą mogli osobiście przekonać się, które prace najpiękniej odzwierciedlają nasze otoczenie – zaprasza MOKSiR.

21 października o godz. 17:00 MOKSiR w Kuźni Raciborskiej zaprasza w ramach Kuźniańskiej Jesieni Kulturalnej na wystawę fotografii, która jest owocem I edycji Konkursu Fotograficznego „Lokalne Piękno”. Konkurs został zainicjowany przez Zarząd Osiedla Stara Kuźnia przy pełnym wsparciu i aprobacie Urzędu Miasta Kuźnia Raciborska. Udział mógł wziąć każdy, kto wykonał fotografię na terenie gminy w terminie od 11 lipca do 12 września 2019 r.

Dzięki Kuźni Kultury prace uczestników mogą teraz ujrzeć światło dzienne w wydaniu, w jakim ujrzeli je jurorzy. Nadesłanych zostało 59 fotografii przez uczestników z gminy Kuźnia Raciborska, Nędzy, Sierakowic i Dąbrowy Górniczej. Zdjęcia przedstawiają Kuźnię Raciborską, Turze, Rudy, Rudę Kozielską, Budziska, Rudę oraz Siedliska.

– Teraz widzowie wystawy będą mogli osobiście przekonać się, które prace najpiękniej odzwierciedlają nasze otoczenie – zaprasza MOKSiR.

Uczestnicy, którzy nie zdołali do tej pory odebrać swojego kubka z nadrukiem nadesłanej na konkurs fotografii, będą mogli odebrać go podczas otwarcia wystawy, a potem do 25 października 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, ul. Słowackiego 4, pokój nr 3, Referat Edukacji, Sportu i Promocji. Po tym terminie nieodebrane kubki, zgodnie z ideą konkursu, będą wykorzystane do promowania gminy.

lokalne piekno kuznia raciborska

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
21 października 2019
Czas:
17:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej
Telefon:
32 419 14 07
Email:
sekretariat@kuzniakultury.pl
Strona internetowa:
http://www.kuzniakultury.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej
Klasztorna 9
Kuźnia Raciborska,śląskie47-420Polska
+ Google Map
Telefon:
32 419 14 07
Strona internetowa:
http://www.kuzniakultury.pl

– reklama –