Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielka Gala Sylwestrowa w Raciborskim Centrum Kultury 31 grudnia

31 grudnia 2019 22:00

140zł – 180zł
sylwester rck

W programie koncertu nie zabraknie pięknych arii i duetów operowych, pieśni neapolitańskich oraz muzycznych niespodzianek.

31 grudnia o godz. 22:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się Wielka Gala Sylwestrowa „Klasyka z humorem”, w której kunszt wokalny i instrumentalny łączy się z wyrafinowanym humorem. Publiczność znajdzie w niej dzieła wielkich kompozytorów takich jak Vivaldi, Bizet, Strauss, czy Chopin podane jednak w lekkiej i fascynującej formie. W programie koncertu nie zabraknie pięknych arii i duetów operowych, pieśni neapolitańskich oraz muzycznych niespodzianek.

Gospodarzem wieczoru będzie Czesław Jakubiec – znany komik, który inteligentnym żartem i zaskakującymi puentami wprawi publiczność w doskonały humor, zaś znakomici soliści, tancerze i orkiestra zadbają o wirtuozerię i bezkompromisowy poziom wykonawczy. Wystąpią: Olivia Ohl-Szulik – sopran, Joanna Wojnowska – sopran, Agnieszka Bielani-Witomska – wokal, Aleksander Kruczek – tenor, Ireneusz Miczka – baryton, Orkiesra Unger Ensemble poda batutą Mieczysława Ungera oraz tancerze.

W programie koncertu m.in.: „Kuplety Torreadora” G. Bizet, aria „Carmen” G. Bizet, „Nad pięknym modrym Dunajem” J. Strauss, „Wiedeńska krew” J. Strauss, „Wielka sława to żart” J. Strauss, pieśni neapolitańskie.

W przerwie koncertu organizatorzy zapraszają na lampkę szampana.

Bilety w cenie: 140 zł (do 15 XI), 150 zł (16 XI-30 XII), 180 zł (31 XII) do nabycia w kasach RCK oraz na biletyna.pl/event/view/id/119169. Honorowane są raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2019
Czas:
22:00
Koszt:
140zł – 180zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –