Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wrzesień w bibliotece na Ostrogu. Nowojorski maraton i jesienne zabawy dla najmłodszych

21 września - 22 września

Bezpłatnie

Biblioteka zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Jeremiczem „Nowojorski maraton – przygoda życia”, a także na zajęcia Klubu Malucha pt. „Jesienne owoce i warzywa”.

Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania klubów działających w Filii nr 2 Ostróg. W bibliotece przy ul. Bielskiej 12 działają dwa – Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu oraz Klub Malucha.

21 września gościem Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu będzie Krzysztof Jeremicz, który opowie o swojej przygodzie z nowojorskim maratonem. Maraton w Nowym Jorku należy do prestiżowej szóstki Abbot World Marathon Majors – pozostałe miasta to Boston, Chicago, Berlin, Tokio i Londyn. W listopadzie 2019 r. pan Krzysztof ukończył nowojorski maraton, spełniając swoje sportowe marzenie. Opowieść o tym, jakie to uczucie przekroczyć linię mety w Central Parku, uzupełni pokaz fotografii z wyprawy pana Krzysztofa za Ocean. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

22 września w Klubie Malucha poranek pełen jesiennych zabaw. Biblioteka zaprasza maluchy do lat 3 z opiekunami na spotkanie pt. „Jesienne owoce i warzywa”, które rozpocznie się o godzinie 9:00.

oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
21 września
Koniec:
22 września
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Adres e-mail:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce wydarzenia

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Filia nr 2 – Ostróg
Bielska 12
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 84 86
Strona internetowa:
http://biblrac.pl

– reklama –