Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wycieczka „Za rogatkami gminy” trasą powiatowych atrakcji 26 sierpnia

26 sierpnia

Bezpłatnie
Ruiny Zamku

Trasa wycieczki będzie wiodła szlakiem powiatowych atrakcji i wież widokowych. Uczestnicy odwiedzą Pietrowice Wielkie, Krzanowice, Tworków, Pogrzebień i Łubowice.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza dzieci i młodzież ze wszystkich gmin powiatu raciborskiego na wycieczkę pod hasłem „Za rogatkami gminy”, która odbędzie się 26 sierpnia. Trasa wycieczki będzie wiodła szlakiem powiatowych atrakcji i wież widokowych. Najpierw Pietrowice Wielkie, a tam wejście na platformę widokową i odwiedziny w małym uzdrowisku, czyli tężni solankowej. Dalej przystanek na farmie wiatrowej w gminie Krzanowice. Stamtąd uczestnicy udadzą się do ruin pałacu w Tworkowie i z pałacowej wieży widokowej będą podziwiać panoramę okolicy. Kolejną wieżę widokową uczestnicy odwiedzą w Pogrzebieniu. Wycieczka zakończy się ogniskiem przy ruinach Pałacu Eichendorffów w Łubowicach.

Zgłoszenia na wycieczkę przyjmują Gminne Biblioteki Publiczne oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu – tel. 32 415 37 24 (wew. 28).

Termin zgłoszeń upływa 22 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
26 sierpnia
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Adres e-mail:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –