Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Zaduszki bluesowe: Keith Dunn w DK Strzecha 8 listopada

8 listopada 17:00

| 25zł

Keith Dunn to harmonijkarz, wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Urodzony w Bostonie, wyrósł w tradycji czarnej muzyki amerykańskiej.

8 listopada o godz. 17:00 RCK DK Strzecha (ul. Londzina 38, Racibórz) odbędą się zaduszki bluesowe. Wystąpi Keith Dunn (USA) – harmonijka ustna i wokal – z koncertem „Alone with the blues”.

Keith Dunn to harmonijkarz, wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Urodzony w Bostonie, wyrósł w tradycji czarnej muzyki amerykańskiej. Jest siostrzeńcem legendy bluesa Jimmiego McCraklina. Już w wieku 12 lat zaczął grać na harmonijce utwory od Mozarta po Muddy Waters. Znany jest na scenach od Nowego Orleanu, Seulu przez Paryż, Amsterdam do Petersburga. Wielokrotnie występował w Polsce, szczególnie w latach 90. Znany jest ze swoich ogromnych umiejętności improwizacyjnych oraz melodycznego i perkusyjnego grania na harmonijce z zespołem. Występował i nagrywał m.in. z takimi osobami jak: James Cotton, Hubert Sumlin, Roy Eldridge, Big Walter Horton, Lurrie Bell, Jimmy Rogers and Big Mama Thornton. Rozwinął także swój autorski projekt – “Keith Dunn – Alone With The Blues”. Keith jest jedynym artystą obecnie, który w taki sposób występuje: głos i harmonijka. Album „Alone With The Blues” był wielokrotnie nagradzany.

Bilety w cenie: 25 zł. Dostępne w kasach oraz na biletyna.pl/event/view/id/158606. Honorowane raciborskie karty: Senior+ oraz Rodzina+.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
8 listopada
Czas:
17:00
Koszt:
25zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Strona internetowa:
http://rck.com.pl

– reklama –