Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Zamkowy jarmark kwiatów na Zamku Piastowskim w Raciborzu 24 kwietnia

24 kwietnia

Handel na zamkowym dziedzińcu potrwa od rana do wieczora. Do udziału w jarmarku Zamek Piastowski zaprasza sprzedawców kwiatów, sadzonek i ciekawych artykułów ogrodniczych.

Kwiecień to okres, w którym właściciele domów jednorodzinnych, działkowcy i ogrodnicy poszukują nowych sadzonek, nasion oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów z tym związanych. Z myślą o mieszkańcach powiatu w sobotę 24 kwietnia Zamek Piastowski w Raciborzu zapraszam na „Zamkowy jarmark kwiatów”. Impreza odbędzie się na dziedzińcu. – Spodziewamy się przy sprzyjającej pogodzie wielu wystawców – informują organizatorzy.

W tym roku jako nowość zostanie zorganizowany dla wystawców kwiatów minikonkurs, który będzie polegał na przykładowym pomyśle udekorowania roślinami np. donicy, skrzynki lub misy, który to pomysł kupujący będą mogli wykorzystać przy dekoracji własnego balkonu lub ogródka. Właściciela stoiska nagrodzeni zostaną niespodziankami przygotowanymi przez Zamek Piastowski i Browar Zamkowy. – Poprzez konkurs chcemy przekonać wszystkich mieszkańców, że kwiaty na balkonach to nie tylko wartość estetyczna, ale też ważny dodatek do ekosystemu miejskiego, jak i wiejskiego. Kwiaty mają wiele funkcji. Odpowiadają m.in. za oczyszczanie powietrza i poprawę mikroklimatu. Zieleń jest szczególnie ważna w miejscach, w których jej brakuje. Dzięki udekorowaniu kwiatami bądź nasadzeniami balkonów poprawia się nasze samopoczucie, a otoczenie staje się piękniejsze. Liczymy na nieszablonowe pomysły i kreatywność – zachęca zamek.

Handel na zamkowym dziedzińcu potrwa od rana do wieczora. Do udziału w jarmarku Zamek Piastowski zaprasza sprzedawców kwiatów, sadzonek i ciekawych artykułów ogrodniczych. Zgłoszenia przyjmowane są na adres: [email protected] Do pobrania: karta uczestnictwa w jarmarku 2021 r.

Udział wystawców w jarmarku jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem jest jedynie wypełnienie zgłoszenia i odesłania tradycyjną pocztą lub w formie elektronicznej. Zamek posiada własne stragany, stylizowane na średniowieczne – jest ich jednak tylko 10 sztuk, dopuszczane są własne ekspozycje sprzedających, w tym sprzedaż z dziedzińca. W godzinach porannych, przed otwarciem imprezy, umożliwiony będzie wjazd samochodami na zamkowy dziedziniec. Organizatorzy zaproszą do reklamowania własnej działalności ze sceny lub zorganizowania pokazu np. aranżacji kącików kwiatowych.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
24 kwietnia
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Zamek Piastowski w Raciborzu
Telefon:
32 414 02 33
Email:
promocja@zamekpiastowski.pl
Strona internetowa:
zamekpiastowski.pl

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –