Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

„Zatańcz z seniorem”. Potańcówka na Zamku Piastowskim 14 listopada

14 listopada 17:00

| 15zł

Oprócz tańca i dobrej zabawy zaplanowano program artystyczny w wykonaniu Krzysztofa Koziarskiego i występ Zamkowej Grupy Teatralnej.

Zamek Piastowski w Raciborzu w ramach działań powiatowych dla mieszkańców zaprasza 14 listopada do sali konferencyjnej na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było – „Zatańcz z seniorem”. Spotkanie zapoznawczo-integracyjne adresowane jest głównie do seniorów z terenu powiatu raciborskiego. Początek o godz. 17:00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00, a w soboty i niedziele w godz. 10:00-18:00.

Głównym celem imprezy będzie integracja środowiska poprzez wspólną zabawę taneczną. To także idealna szansa na stworzenie dodatkowych możliwości aktywizacji dla osób w starszym wieku. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają również grupy i stowarzyszenia zrzeszające seniorów z całego powiatu.

Spotkanie będzie miało nieformalny charakter, w miłej, serdecznej atmosferze. Nie zabraknie pysznej kawy osłodzonej ciasteczkiem oraz programu artystycznego w wykonaniu Krzysztofa Koziarskiego, który wystąpi z mini-recitalem autorskim, zachęcającym do wyjścia na parkiet. Ponadto artyści Zamkowej Grupy Teatralnej wystąpią z krótkim montażem słowno-muzycznym pt. „Z humorem przez życie” połączony, z elementami patriotycznymi z okazji obchodzonego 11 listopada Święta Niepodległości. Spotkanie to doskonała okazja, by wspólnie przede wszystkim potańczyć i pośpiewać.

zatancz z seniorem zamek piastowski

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
14 listopada
Czas:
17:00
Koszt:
15zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Zamek Piastowski w Raciborzu
Telefon:
32 414 02 33
Email:
promocja@zamekpiastowski.pl
Strona internetowa:
zamekpiastowski.pl

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –