Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„ZIGZAG KID” 21 sierpnia w Kinie Letnim

21 sierpnia 2018 11:00 - 13:00

Racibórz, kino Przemko: Zigzag Kid

Czy Nono zostanie prawdziwym detektywem, jak jego tata? Czy pozna historię swojej mamy? Film „ZIGZAG KID” to kolejna, letnia propozycja filmowa Kina „Przemko” dla całych rodzin (dla dzieci od lat 9).

Nono wychowuje ojciec i jego partnerka Gaby, mamy nie znał. Jego tata jest detektywem, inspektorem i od zawsze trenuje Nono w tym fachu. Na dwa dni przed 13. urodzinami, czyli bar micwą, symbolicznym wejściem w dorosłość, Nono dostaje specjalną misję. Ma rozpoznać w pociągu swojego nauczyciela i udać się z nim na trening, żeby stać się niczym prawdziwy inspektor. Rozpoczyna się ciąg przygód, bo jako misję Nono wybiera dwie rzeczy: zdobyć dla Gaby artefakty, o których zawsze marzyła, i dowiedzieć się czegoś o swojej matce. Czeka go rozwiązanie ciągu zagadek, a historia jego mamy okazuje się bardziej zagmatwana, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

Film „ZIGZAG KID” w ramach Kina Letniego wyświetlony zostanie 21 sierpnia, o godz. 11:00. Bilety na wydarzenie, w cenie 5 zł, do nabycia są w kasie RCK DK STRZECHA (płatność tylko gotówką). Honorowane są raciborskie karty „Senior 60+” oraz „Rodzina+”.

publ. /k/

Szczegóły

Data:
21 sierpnia 2018
Czas:
11:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Strona internetowa:
http://rck.com.pl

– reklama –