piątek, 1 lipca, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10-lecie Chóru Żeńskiego VIVO w Raciborskim Centrum Kultury 30 czerwca

30 czerwca 18:00

Bezpłatnie

Koncert pt. „Byle dalej, dalej i dalej…” będzie podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu, a w repertuarze znajdą się jego ulubione utwory.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza 30 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 do saloniku na I piętrze RCK RDK przy ul. Chopina 21 na radosne świętowanie z okazji jubileuszu 10-lecia Chóru Żeńskiego VIVO pod dyrekcją Agnieszki Patalong. Wstęp wolny.

Koncert pt. „Byle dalej, dalej i dalej…” będzie podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu, a w repertuarze znajdą się ich ulubione utwory, zarówno z zakresu muzyki chóralnej, ludowej, jak i, tak lubianej przez chórzystki i odbiorców, poezji śpiewanej. Gościem specjalnym, który urozmaici koncert, będą UkuFrelki.

Chór żeński Vivo powstał w Raciborskim Centrum Kultury pod koniec 2010 r., przy czym jego skład ukształtował się dopiero wiosną 2011 r. Skupia panie w różnym wieku i o różnej profesji, które łączy ogromna pasja – miłość do śpiewania, chęć uczenia się nowych rzeczy, odwaga do podejmowania zmian i porzucania starych przyzwyczajeń. W repertuarze zespołu znajdują się opracowania polskich pieśni ludowych, ale również utwory w językach obcych – włoskim, francuskim czy angielskim.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
30 czerwca
Godzina:
18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Adres e-mail:
rck@rck.com.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze