sobota, 13 sierpnia, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja „Szczęście w życiu a małżeństwo i rodzina” w Raciborskim Centrum Kultury 24 lutego

24 lutego 2020 17:30

25zł
rodzina malzenstwo

Jak żyć w małżeństwie i nie zwariować? Na to pytanie oraz wiele innych odpowie dr inż. Jacek Pulikowski, który 24 lutego będzie gościem konferencji „Szczęście w życiu a małżeństwo i rodzina”.

Założyciel i Prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej, dr inż. Jacek Pulikowski, będzie gościem konferencji „Szczęście w życiu a małżeństwo i rodzina”, która odbędzie się 24 lutego o godz. 17:30 w Raciborskim Centrum Kultury.

Konferencja skierowana jest zarówno do narzeczonych, jak i małżonków, którzy chcą zgłębiać swoją wiedzę na temat życia w związku i zrozumienia siebie, a także roli, jaką w małżeństwie odgrywa Bóg. To spotkanie zarówno dla tych, którzy są szczęśliwi, a także dla tych którzy tegoż właśnie szczęścia poszukują.

Dr inż. Jacek Pulikowski to przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci. Od wielu lat jest zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Jest współzałożycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. To także autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne. Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce.

Zawodowo dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej – Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo AGAPE z Poznania. Bilety na konferencję w cenie 25 zł można kupić w kasie Raciborskiego Centrum Kultury (ul. Chopina 21) i w sekretariatach Eko-Okna.

malzenstwo i rodzina

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
24 lutego 2020
Godzina:
17:30
Koszt:
25zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Wydawnictwo AGAPE
Telefon:
61 852 32 82
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze