Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Grudzień 2019

Jarmark świąteczny w Kuźni Raciborskiej 14 grudnia

14 grudnia 16:00
Plac Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej, Rynek
Kuźnia Raciborska, śląskie 47-420 Polska
+ Google Map
Darmowy
choinka

14 grudnia o godz. 16:00 na Placu Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej rozpocznie się jarmark świąteczny. Na godz. 17:00 zaplanowano występy przedszkolaków oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "I ty możesz zostać św. Mikołajem". O godz. 18:00 będzie można obejrzeć program świąteczny artystów Kuźni Kultury, a godz. 19:00 wziąć udział w uroczystym rozświetleniu choinki.

Dowiedz się więcej »

VI Turniej Mikołajkowy FIFA20 w Rudach 14 grudnia

14 grudnia 17:00
Boisko LKS Buk Rudy, Brzozowa
Rudy, śląskie 47-430 Polska
+ Google Map
50zł

14 grudnia o godz. 17:00 w rudzkiej "Stodole" odbędzie się szósta edycja Turnieju Mikołajkowego organizowanego przez LKS Buk Rudy. – Jak co roku turniej ten jest organizowany w jakimś celu - drugi raz w historii "Gramy dla młodych pokoleń", czyli wszystkie środki uzyskane z turnieju zostaną przekazane na zakup sprzętu i posłużą do wsparcia rozwoju rudzkiej młodzieży – mówią organizatorzy. Uczestnicy będą rywalizować w grze FIFA20 na PS4.

Dowiedz się więcej »

Rozświetlenie choinki na rynku w Krzanowicach 15 grudnia

15 grudnia 15:00
Rynek w Krzanowicach, Rynek
Krzanowice, śląskie Polska
+ Google Map
Darmowy
Rozświetlenie choinki na rynku w Krzanowicach

15 grudnia na rynku w Krzanowicach będzie miało miejsce wspólne rozświetlenie choinki. O godz. 15:00 rozpocznie się program, w którym znajdzie się spotkanie ze św. Mikołajem i występy artystyczne. Rozświetlenie choinki i światełko do nieba zaplanowano na godz. 17:00.

Dowiedz się więcej »

Koncert Świąteczny Stowarzyszenia Bajtel w Kuźni Raciborskiej 15 grudnia

15 grudnia 16:00
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Klasztorna 9
Kuźnia Raciborska, śląskie 47-420 Polska
+ Google Map
Darmowy
Koncert Świąteczny Stowarzyszenia Bajtel w RCK

15 grudnia o godz. 16:00 Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Bajtel zaprasza na świąteczny koncert charytatywny na rzecz leczenia Wiktorii Wrzodak. W Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji wystąpią zespoły: Łężczok I, Łężczok II, Łężczok III, Arabeska III, Zara I, Zara II i Zara III. Wstęp wolny.

Dowiedz się więcej »

Koncert świąteczny ZPiT Strzecha w Raciborskim Centrum Kultury 15 grudnia

15 grudnia 17:00
Raciborskie Centrum Kultury, Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
10zł

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha im. Joli Rymszy, kończąc swój rok jubileuszowy 65-lecia, zaprasza na niezwykły koncert świąteczny, który odbędzie się 15 grudnia o godz. 17:00 w RCK RDK przy ulicy Chopina 21. - Czy już GO widziałeś? Zdążyłeś na pociąg? Masz w zanadrzu kolędę? Postaramy się odpowiedzieć na te i kilka innych pytań razem z gospodarzem koncertu oraz jego gośćmi: Teatrem Tetraedr oraz Dětským Folklorním Souborem „Úsměv” z Opawy w Republice Czeskiej - zapowiada RCK. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK i na biletyna.pl/event/view/id/129002. Honorowane raciborskie karty: Senior+ oraz Rodzina+.

Dowiedz się więcej »

Chodźmy, raciborzanie, na kolędowanie. Łyżwy w Parku im. Miasta Roth 25-26 grudnia

25 grudnia - 26 grudnia
Park im. Miasta Roth, ul. Opawska
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy
lyzwy lodowisko zima ferie

- Od lat wiadomo, że Park Roth jest wizytówką miast. W okresie letnim i jesiennym mieliśmy okazję przekonać się, jakie tłumy ludzi, w szczególności w weekendy, spędzają czas z rodziną, ukochaną osobą, są również dziesiątki dzieci chcących spędzać aktywnie czas na wodzie - podkreśla Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie. Korzystając z okazji i takiej perełki, jak stare dorzecze Odry, czyli staw w Parku im. Miasta Roth, RTW postanowiło zadbać o to, aby również w okresie zimowym park żył. Pierwsza okazja na lodowe szaleństwo będzie 25 i 26 grudnia. - Wspólnie z raciborskim artystami, jak i mieszkańcami, stworzymy piękny klimat. Jedyny warunek to lód, prognozy zapowiadają, że powinno się udać. Tak więc zapraszamy rodziny, dzieci, każdego, kto ma ochotę przyjść z własną gitara i zagrać - zaprasza RTW.

Dowiedz się więcej »

Koncert kolęd i pastorałek – Magdalena Wydriński & Band w kościele w Raciborzu-Studziennej 29 grudnia

29 grudnia 16:00
Kościół pw. Świętego Krzyża w Raciborzu-Studziennej, Bogumińska 73
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy

29 grudnia o godz. 16:00 w kościele pw. Świętego Krzyża w Raciborzu-Studziennej odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Magdalena Wydriński & Band. - Będzie to niepowtarzalna okazja do szerzenia kultury polskiej, jak i regionalnej. Realizacja przedsięwzięcia to wkład w przyszły rozwój dóbr artystyczno-kulturalnych naszego miasta - zapowiadają organizatorzy. Skład zespołu: Magdalena Wydriński - vocal, Bartek Pokrywka - instrumenty klawiszowe, Michał Kotowicz - bas, Piotr Wit - gitara, Julek Szweda - perkusja, Zygmunt Popela - saksofon oraz zespół wokalny Raciborskiego Ogniska Muzycznego. Prowadzenie koncertu - Szymon Miążek.

Dowiedz się więcej »

Sylwestrowy wieczór atrakcji w Rydułtowskim Centrum Kultury FENIKS

31 grudnia 20:00
Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS, ul. Strzelców Bytomskich 9a
Rydułtowy, Śląskie 44-280 Polska
+ Google Map
130zł
Nasza to Krew Rydułtowy

31 grudnia o godz. 20:00 Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS zaprasza na Sylwestrowy wieczór atrakcji. W programie wydarzenia spektakl operetkowy „Nasza to Krew”, występ iluzjonisty Don Carlosa, zabawa „szczęśliwy fotel”, poczęstunek i toast noworoczny.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

– reklama –