Ładowanie Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Grudzień 2019

Mikołaj kręci krema – warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych w RCK 7 grudnia

7 grudnia 10:30
Raciborskie Centrum Kultury, Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy

7 grudnia o godz. 10:30 w Raciborskim Centrum Kultury (I piętro) odbędą się warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. – Świąteczne wydanie warsztatów tworzenia kosmetyków naturalnych to spotkanie, podczas którego stworzymy piękne, zdrowe i pachnące prezenty dla bliskich lub siebie. I równie pięknie je zapakujemy – zapraszają organizatorzy. Uczestnicy stworzą piernikowy mus do ciała, ochronny balsam do ust, sosnowo-ziołową sól do kąpieli na zimne wieczory i zimowy peeling do ciała.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie autorskie z Henrykiem Postawką w Jankowicach 7 grudnia

7 grudnia 17:00
Świetlica wiejska w Jankowicach, Raciborska 40
Jankowice, śląskie Polska
+ Google Map
Darmowy
henryk postawka

7 grudnia o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Jankowicach odbędzie się spotkanie autorskie z Henrykiem Postawką - lokalnym historykiem, nauczycielem języków obcych, politologiem, autorem wielu publikacji internetowych i książki "Górki Śląskie". Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki. Wstęp bezpłatny.

Dowiedz się więcej »

Paweł Domagała w Raciborskim Centrum Kultury 7 grudnia

7 grudnia 19:00
Raciborskie Centrum Kultury, Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
99zł – 129zł
pawel domagala raciborz

7 grudnia o godz. 19:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Pawła Domagały. Podczas kolejnej, czwartej części trasy artysta zaprezentuje, oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru, kilka piosenek z przygotowywanej już swojej trzeciej płyty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok. Bilety w cenie 99-129 zł do kupienia na biletyna.pl/koncert/Pawel-Domagala/Raciborz.

Dowiedz się więcej »

Bieg Mikołajkowy i Nordic Walking na stadionie OSiR w Raciborzu 8 grudnia

8 grudnia 11:00
Stadion Miejski w Raciborzu, Zamkowa 4
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy
Bieg Mikołajkowy i Nordic Walking

8 grudnia o godz. 11:00 na stadionie OSiR przy ul. Zamkowej odbędzie się Bieg Mikołajky oraz Nordic Walking. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Uczniowski Klub Sportowy Victoria przy SP nr 15 w Raciborzu oraz MKS-SMS Victoria Racibórz. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania od 2 do 10 okrążeń o długości 400 metrów (od 800 metrów – 4 km). Uczestnicy będą sami liczyli liczbę pokonanych okrążeń zgodnie z zasadami fair play i „zasadami Św. Mikołaja”. Uczestnicy marszu nordic walking muszą posiadać gumowe nakładki zabezpieczające groty kijów.

Dowiedz się więcej »

Kiermasz świąteczny w Szkole Podstawowej w Krzanowicach 8 grudnia

8 grudnia 14:00
Zespół Szkół w Krzanowicach, Akacjowa 1
Krzanowice, śląskie 47-470 Polska
+ Google Map
Darmowy
kiermasz krzanowice 1

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Krzanowicach zapraszają na tradycyjny kiermasz świąteczny, który w tym roku odbędzie się w niedzielę 8 grudnia. Podobnie jak w latach ubiegłych na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne uczniów, możliwość nabycia oryginalnych, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, wiele atrakcji kulinarnych, a przede wszystkim wspaniała świąteczna atmosfera.

Dowiedz się więcej »

Kiermasz świąteczny w Nędzy 8 grudnia

8 grudnia 14:00
Szkoła Podstawowa w Nędzy, Jana Pawła II 41a
Nędza, śląskie 47-440 Polska
+ Google Map
Darmowy

Ręcznie robione świąteczne ozdoby i dekoracje, pyszne jedzenie i smakołyki, moc atrakcji dla dzieci, ciekawe występy na scenie oraz koncert świąteczny w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Nędza - to wszystko podczas kiermaszu świątecznego, który w tym roku Gminne Centrum Kultury w Nędzy organizuje przy współpracy Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Nędzy oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Babicach. Część przychodów ze sprzedaży swoich artykułów wszystkie placówki przekażą na cel charytatywny, którym jest wsparcie finansowe dla rodziny 3-letniej Zosi z Nędzy. Zosia jest dzieckiem leżącym, cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe, padaczkę i kamicę nerkową oraz ma znaczny niedobór masy ciała, dlatego musi mieć zapewnione specjalne, kosztowne odżywcze środki do jedzenia.

Dowiedz się więcej »

Koncert zimowy „Kasprowicz swojemu miastu” 10 grudnia

10 grudnia 17:00
Raciborskie Centrum Kultury, Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Koncert zimowy LO I

Koncert, który odbędzie się w dniu poprzedzającym urodziny patrona Jana Kasprowicza, zainauguruje obchody 75-lecia szkoły. Obchody potrwają do 12 grudnia 2020 roku, a w tym czasie odbędą się liczne wydarzenia kulturowe, muzyczne czy sportowe.

Dowiedz się więcej »

“W drodze na Wigilię” Teatru Senioralne Forte w Kuźni Raciborskiej 11 grudnia

11 grudnia 19:00
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Klasztorna 9
Kuźnia Raciborska, śląskie 47-420 Polska
+ Google Map
Darmowy

11 grudnia o godz. 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się program świąteczny pt. “W drodze na Wigilię”, który przedstawi Teatr Senioralne Forte.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

– reklama –