Ładowanie Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Lipiec 2020

Wakacyjny Festiwal Filmowy w Kuźni Raciborskiej 18 lipca

18 lipca 18:00
Plac Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej, Rynek
Kuźnia Raciborska, śląskie 47-420 Polska
+ Google Map

18 lipca Stowarzyszenie Mieszkańców Kuźnia Przyszłości oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zapraszają na Wakacyjny Festiwal Filmowy. O godz. 18:00 na Placu Zwycięstwa i arkadach przy parkingu odbędzie się wyprzedaż garażowa. O godz. 20:00 rozpocznie się wieczorynka dla dzieci, a o godz. 21:00 będzie można obejrzeć film rodzinny.

Dowiedz się więcej »

Piknik Pojazdów Zabytkowych przy ruinach pałacu w Sławikowie 19 lipca

19 lipca 12:00 - 17:00
slawikow palac

Podczas pikniku zaplanowano wiele atrakcji oraz konkursy z nagrodami w czterech kategoriach. 19 lipca o godz. godz. 12:00 przy ruinach pałacu w Sławikowie odbędzie się Piknik Pojazdów Zabytkowych. Zaplanowano wiele atrakcji oraz konkursy z nagrodami w czterech kategoriach. fot. Facebook Pro Fortalicium Gmina Rudnik oprac. /kp/

Dowiedz się więcej »

Rekrutacja do Raptors Racibórz na orliku przy SP 15 w Raciborzu 25 lipca

25 lipca 16:00
Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu, Słowackiego 48
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy
raptors raciborz

25 lipca o godz. 16:30 Raptors Racibórz zapraszają wszystkich chętnych na nabór do drużyny futbolu amerykańskiego. Rekrutacja odbędzie się na orliku przy SP 15 w Raciborzu, wejście na orlik od strony ulicy Matejki (możliwość zaparkowania bezpośrednio pod obiektem). Wymagania: ukończone 14 lat, zapał do treningów i systematyczność (treningi we wtorki i soboty). - To tyle jeśli chodzi o wymagania, resztą zajmiemy się my! Nowym rekrutom zapewniamy sprzęt niezbędny do trenowania oraz przygotowanie pod daną pozycję - zapowiadają Raptorsi.

Dowiedz się więcej »

Sierpień 2020

Wakacyjny turniej tenisa ziemnego na kortach OSiR-u 2 sierpnia

1 sierpnia 10:00
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, ul. Zamkowa 4
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Darmowy
tenis grzegorzowice dzieciaki do rakiet

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na swoje korty do tenisa ziemnego na turniej w ramach akcji "Lato w Mieście 2020". Zawody przeznaczone są dla dzieci i młodzieży - system rozgrywek oraz podział na grupy uzależniony będzie od liczby zgłoszonych osób. Rywalizacja odbędzie się 2 sierpnia o godz. 10:00 na kortach OSiR-u, ul. Zamkowa 4. Udział jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej »

Wakacyjne Ognisko z OSiR-em na kempingu Obora 1 sierpnia

1 sierpnia 16:00
Kemping Obora, Markowicka 1
Racibórz, śląskie 47-400 Poland
+ Google Map
Darmowy
ognisko

Było zimowe ognisko, teraz czas na letnie. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu zaprasza do udziału w "Wakacyjnym ognisku", które odbędzie się 1 sierpnia od godz. 16:00 na kempingu Obora. W trakcie ogniska odbędą się gry i zabawy dla dzieci oraz tradycyjne pieczenie kiełbasek (we własnym zakresie).

Dowiedz się więcej »

Stand-up comedy na schodach raciborskiej biblioteki 1 sierpnia

1 sierpnia 19:00
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map
Darmowy

Uwielbiany przez raciborzan Letni Teatr na Schodach powraca. Biblioteka zaprasza w najbliższą sobotę na monodram komediowy Teatru RAWA w stylu stand-up comedy pt. „Kobieta idealna”. Dowcipnie o stereotypach, relacjach, miłości, seksie, dzieciach i gotowaniu. Z lekkością, klasą i aktorskim temperamentem. Kobieta idealna poradzi sobie z każdym domowym kryzysem. Jedną ręką ugotuje, drugą posprząta, trzecią naprawi, czwartą pogłaszcze, piątą zarobi, świat uratuje... itd. Zawsze uśmiechnięta. Zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Zawsze piękna i pachnąca. Wymarzona nad kuflem piwa. Wykreowana w reklamach margaryn i proszków do prania. Czy jest tylko mitem wywołującym kobiece kompleksy? Przekorny poradnik „Jak zostać Kobietą idealną” zaprezentuje w bibliotece żywiołowa trenerka personalna – Ilona. Teatralną rozrywkę na wysokim poziomie gwarantuje znana i lubiana śląska aktorka, Ewa Kubiak.

Dowiedz się więcej »

Maraton akrobatyczny na Kempingu Obora 3 sierpnia

3 sierpnia 11:00
Kemping Obora, Markowicka 1
Racibórz, śląskie 47-400 Poland
+ Google Map
Darmowy

OSiR w Raciborzu i Gym-Team Miczajka zapraszają dzieci oraz młodzież do udziału w "Maratonie Akrobatycznym", który odbędzie się 3 sierpnia na Kempingu Obora. Udział w wydarzeniu należy zgłosić pod nr tel. 32 415 37 17. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: młodsza 5-9 lat (godz. 11:00-12:30) i starsza 10+ (12:30-14:00). Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej »

Bezpieczny sk8park. Spotkanie w Raciborzu 3 sierpnia

3 sierpnia 16:00 - 17:00
Stadion OSiR-u, ul. Zamkowa
Racibórz, śląskie 47-445 Polska
+ Google Map

Trwające warsztaty Extreme City na raciborskim skateparku pokazują, że rolkarzy, deskorolkarzy oraz miłośników hulajnóg i rowerów BMX chcących doskonalić swoje umiejętności nie brakuje. Niestety nie brakuje też przykładów lekkomyślności.

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia

– reklama –