czwartek, 11 sierpnia, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pograjmy razem! Biblioteczny Klub Gier Planszowych w Raciborzu 16 lipca

16 lipca 2021 15:00 - 21:00

Bezpłatnie

– Jeśli lubisz gry planszowe, a nie masz z kim grać – odwiedź w piątkowe popołudnie bibliotekę, a na pewno znajdzie się wolne miejsce przy planszy. Jeśli macie już ekipę do gry, ale brakuje miejsca do spotkań, odpowiedź jest prosta – Biblioteczny Klub Gier Planszowych! – zachęcają organizatorzy.

Biblioteczne spotkania w gronie miłośników planszówek zawsze cieszyły się dużą popularnością, a teraz powracają po dłuższej przerwie. Najbliższe spotkanie już 16 lipca w godz. 15:00-21:00.

– Planszówki wracają do gry! Jeśli lubisz gry planszowe, a nie masz z kim grać – odwiedź w piątkowe popołudnie bibliotekę, a na pewno znajdzie się wolne miejsce przy planszy. Jeśli macie już ekipę do gry, ale brakuje miejsca do spotkań, odpowiedź jest prosta – Biblioteczny Klub Gier Planszowych! Smallworld, Anachrony, Azul, Dooble, Ale cyrk!, Kragmorth, Osadnicy z Catanu to tylko kilka gier z pokaźnej kolekcji biblioteki cieszących się największym zainteresowaniem podczas spotkań Klubu Gier Planszowych. Gry planszowe są przede wszystkim wartościowym elementem zabaw edukacyjnych, ale także atrakcyjnym sposobem wspólnego spędzania czasu – zachęca raciborska biblioteka.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
16 lipca 2021
Godzina:
15:00 - 21:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Filia nr 2 – Ostróg
Bielska 12
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 84 86
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze